Popularny aktor zostawił ogromny napiwek. Jego wysokość ma pewne znaczenie. Chodzi o pandemię koronawirusa

Tom Selleck zaangażował się w akcję #2020TipChallenge, wspomagającą restauracje w dobie pandemii. Aktor zostawił ogromny napiwek, a jego wysokość nie jest przypadkowa.

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na funkcjonowanie społeczeństwa. Restrykcje i lockdown szczególnie dotknęły branżę gastronomiczną. Zamknięcie lokali przyniosło ogromne straty, a niektórzy właściciele byli zmuszeni zamknąć swoje biznesy. Osoby związane z show-biznesem postanowiły wyciągnąć pomocną dłoń do gastronomicznych przedsiębiorców. Donnie Wahlberg, brat Marka Wahlberga i gwiazda serialu "Zaprzysiężeni", zaangażował się w promocję akcji #2020TipChallenge. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, zostawiają w restauracjach napiwek w wysokości 2020 dolarów. Suma odnosi się symbolicznie do roku 2020, który minął pod znakiem koronawirusa.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan zakaziła się koronawirusem, gdy była w ciąży. "To było dla mnie ogromnie stresujące"

#2020TipChallenge. Tom Selleck z "Zaprzysiężonych" zostawił napiwek w wysokości 2020 dolarów

Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych, że do akcji przyłączył się jego serialowy ojciec. Tom Selleck, grający główną rolę w produkcji "Zaprzysiężeni", zostawił napiwek w wysokości 2020 dolarów w jednej z restauracji. Za danie zapłacił niecałe 200 dolarów.

Zobacz wideo Sylwia Lipka opowiada, jak się czuła, gdy chorowała na koronawirusa [PLOTKERSI EXTRA]

Wahlberg pokazał na Twitterze fotografię paragonu, przy której napisał:

"Dowiedziałem się, że mój telewizyjny tata zaakceptował #2020TipChallenge w restauracji Elios Upper East Side! Kocham cię tato. Nie ja to rozpocząłem, ale jestem dumny, że jestem tego częścią. Wszystkim, którzy podzielili się choć trochę swoimi pieniędzmi w tym roku - dziękuję.

Pod tweetem pojawiły się setki komentarzy chwalących postawę aktorów:

Cudowne.
Kocham to.
Jesteście wspaniali.

Leah Remini nie ma litości dla Toma Cruise'aZnana aktorka o Tomie Cruisie. "Często znęca się nad innymi. Nie wierzy w chorobę"

Donnie Wahlberg wsparł akcję już na początku stycznia, gdy nie mówiło się jeszcze o pandemii koronawirusa. Aktor zapłacić za posiłek niecałe 80 dolarów, a zostawił napiwek w wysokości 2020 dolarów.

Więcej o: