Tragedia w rodzinie dziennikarza CNN, Andrew Kaczynskiego. W Wigilię zmarła jego 9-miesięczna córka

Dziennikarz CNN Andrew Kaczyński, w piątek poinformował o śmierci swojej kilkumiesięcznej córki. Zamieścił w sieci smutny wpis ze zdjęciem dziewczynki.

Francesca Kaczynski, córka Andrew Kaczyńskiego z CNN i dziennikarki Wall Street Journal, Rachel Louise Ensign zmarła w Wigilię. Reporter poinformował o tym na swoim koncie na Twitterze. 

Zmarła córka Andrew Kaczyńskiego z CNN

We wrześniu u córki Andrew Kaczyńskiego, reportera CNN, zdiagnozowano rzadką i agresywną postać raka mózgu. Francesca cierpiała także na zapalenie opon mózgowych. Z tego powodu od kilku tygodni była podłączona do respiratora.

Meghan MarkleMeghan Markle pojawiła się w CNN. Pierwszy raz odkąd poinformowała, że poroniła

Jej ojciec relacjonował kolejne sytuacje z życia rodziny i przebieg choroby na swoich kontach w mediach społecznościowych. W piątek poinformował jednak, że dziewczynka zmarła.

Ze złamanym sercem ogłaszamy, że nasza piękna córka Francesca zmarła zeszłej nocy w ramionach mamy i taty. W naszych sercach zawsze będzie dziura wielkości naszej Fasolki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy poznać jej miłość. Francesca, kochamy cię - napisał na Twitterze.

Kaczynski pisał wcześniej, że kiedy Francesca miała sześć miesięcy lekarze wykryli u niej guza mózgu. W wyniku powikłań po operacji rozwinęło się u niej zapalenie opon mózgowych oraz infekcja grzybicza. 

Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński pogrążony w żałobie. "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie"

 

W ciągu kilku dni od śmierci dziewczynki na profilu dziennikarza pojawiło się kilka postów. W jednym z nich Kaczynski dziękował za to, że córka mogła przeżyć choć kilka miesięcy.

Wiem, że wielu z was nie znało Fasolki przed diagnozą we wrześniu. Miała taką werwę na chwilę przed rozpoczęciem leczenia. Mamy szczęście, że dostała sześć normalnych miesięcy życia - pisał.

Był też wdzięczny ludziom, którzy wspierali zbiórkę pieniężną na leczenie dziecka. W chwili śmierci Francesca miała dziewięć miesięcy. 

Zobacz też: Stella Tennant nie żyje. Modelka zmarła w wieku zaledwie 50 lat

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje szpilki swojego projektu i bezcenny autograf