Michał Szpak spotkał się z babcią. "Polska kobieta". Fani zauroczeni: Wielkie szczęście. Masz po niej układ oczu

Michał Szpak opublikował na Instagramie nowy post. Do zdjęć pozował z ukochaną babcią. Internauci twierdzą, że jest do niej podobny. Mają rację?

Święta, święta i po... No właśnie. Tegoroczne Boże Narodzenie było inne niż dotychczas, jednak każda z gwiazd starała się spędzić ten czas w rodzinnym gronie. Przed fanami wyjątkowo otworzył się Michał Szpak, który w zeszłym tygodniu pokazał nowe zdjęcie z tatą, a 26 grudnia opublikował dwie fotografie z babcią. "Polska kobieta".

Tadeusz Rydzyk, Michał SzpakTadeusz Rydzyk bronił księży pedofili. Michał Szpak się zagotował. "A kysz, a kysz, a kysz!"

Zobacz wideo Jak trenuje Michał Szpak? Już wiemy

Michał Szpak pozuje w babcią. Fani zachwyceni

Michał Szpak nie należy do grona gwiazd, które nadmiernie chwalą się prywatnością - na jego instagramowym koncie pojawiają się raczej treści związane z jego działalnością artystyczną. Od czasu do czasu trener "The Voice of Poland" wrzuci jednak rodzinną fotografię. Tak stało się drugiego dnia tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Artysta pozuje z babcią, którą dumnie nazywa polską kobietą.

Wesołych świąt! Z babcią - czytamy w opisie.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani są zachwyceni kolejną tak osobistą rodzinną fotografią idola. Niektórzy twierdzą, że Michał jest bardzo podobny do babci.

Masz układ oczu babci.
Jak miło popatrzeć na takie zdjęcia. Wesołych świąt dla Ciebie i całej twojej rodziny!
Wielkie szczęście, że posiadasz taką babcię.
Jesteś podobny!

Michał SzpakMichał Szpak nagrał piosenkę, by wesprzeć Strajk Kobiet. Towarzyszy mu inna trenerka "The Voice"

Swoje trzy grosze dorzucili także show-biznesowi znajomi Szpaka. Marcelina Zawadzka stwierdziła, że babcia to prawdziwy skarb, a Ralph Kamiński opublikował wymowną emotikonę czerwonego serca.

Więcej o: