Aleksandra Żebrowska jadła tort na kolacji wigilijnej. Miał napis, który nawiązywał do Strajku Kobiet. "Zgoda w rodzinie"

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się wigilijnym tortem. Ten nietypowy jak na święta przysmak miał na sobie polityczny napis, który widniał na niejednym transparencie w czasie Strajków Kobiet.

Aleksandra i Michał Żebrowscy w tym roku wybrali się na święta do rodziców Oli. Żona aktorka pochwaliła się przygotowaniami do wigilijnej kolacji na Instagramie. Wrzuciła także zastawiony talerzami stół oraz... tort. Ten przysmak nie należy do tradycyjnych wigilijnych potraw, ale nie to było największym zaskoczeniem. Ciasto miał bowiem mało świąteczny, a za to polityczny napis.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska nago w wannie karmi dziecko piersią i depiluje nogi.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się wigilijnym tortem

Jak się okazuje, wigilijna kolacja Żebrowskich odbyła się wcześniej, o czym Ola poinformowała fanów na Instagamie. Wrzuciła zdjęcie z mężem i przyznała, że polecieli do jej rodziców na święta na kilka dni i już zdążyli wrócić do Polski.

Zdarzało Wam się obchodzić urodziny kilka dni wcześniej (bo np. nie wypadały w weekend)? My w tym roku tak zrobiliśmy z urodzinami Jezusa. Bo udało nam się na parę dni polecieć do moich rodziców, z którymi nie widzieliśmy się dokładnie rok - zobaczyć się z nimi i częścią moich sióstr, pokazać im małego Felka, zobaczyć dzidziusia mojej siostry i nacieszyć się sobą w towarzystwie polsko-ruskich pierogów, barszczu, grzybowej, kapusty i śledzi. Jesteśmy już więc po Wigilii i z powrotem w Polsce, siedzimy sami (w piątkę) w domu i w piżamach wcinamy od rana pierniki - napisała Ola Żebrowska.
 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura LewandowskaLewandowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Klara stoi przodem i szeroko się uśmiecha

Wcześniej jednak pochwaliła się na InstaStories świątecznymi przygotowaniami. Uwagę zwracał zwłaszcza tort o politycznej wymowie. Widniały na nim bowiem charakterystyczne gwiazdki, które nawiązują do słynnego hasła ze Strajku Kobiet. Wiadomo, że tort "załatwił szwagier", ale Ola nie zdradziła, czy był smaczny. Jedno jest jednak pewne - przy rodzinnym stole nie było politycznych kłótni.

Zgoda w rodzinie - napisała Ola Żebrowska na zdjęciu tortu.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Instagram/olazebrowska/

Ciekawe, ile rodzin może powiedzieć to samo?

Więcej o: