Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Laura wtula się w nią, a Klara stoi przodem i uśmiecha się do zdjęcia

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram rodzinną fotografię z okazji świąt. Razem z mężem i córkami pozuje przy pięknie ubranej choince.

Rodzina Lewandowskich postanowiła spędzić tegoroczne święta w Polsce. Anna Lewandowska nie ukrywała, że w tym roku przygotowania do świąt wyglądały u niej inaczej niż zwykle. Trenerka pozwoliła sobie na zamówienie niektórych potraw u lokalnych firm, żeby wspierać gospodarkę, a dzięki temu ona sama miała więcej czasu dla siebie. Jedno się nie zmieniło - wrzuciła na Instagram świąteczną rodzinną fotografię. Po raz pierwszy możemy zobaczyć uśmiech Klary!

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w tym roku zrezygnowała z jednej z świątecznych tradycji

Zobacz wideo Reakcja Anny Lewandowskiej na zwycięstwo "Lewego"

Anna Lewandowska pokazała rodzinną fotografię

Rodzinną fotografię z okazji świąt trenerka opublikowała na InstaStories. Pozuje na niej z Robertem, Laurą i Klarą w dużym salonie z wielkimi oknami. W tle widać pięknie ubraną choinkę, nie brakuje również innych świątecznych dekoracji.

Zobacz też: Gwiazdy ozdobiły domy na święta. U Przetakiewicz oryginalna choinka, Lewandowska stawia na światełka. U Rozenek na bogato!

'Rolnik szuka żony'Jak uczestnicy "Rolnika" spędzą święta? U Marty zakaz włączania telewizora, Łukasz "nie ma odpoczynku"

Anna Lewandowska zaprezentowała się w eleganckim kombinezonie z asymetryczną górą. Na rękach trzyma wtuloną w siebie Laurę, a w drugiej dłoni trzyma rączkę Klary. Jej starsza córka po raz pierwszy pozuje przodem do zdjęcia i szeroko się uśmiecha. Anna oczywiście zadbała o jej prywatność - na twarz nałożyła jej instagramową naklejkę przedstawiającą duże okulary przeciwsłoneczne. Obie córki mają na sobie identyczne stylizacje - białe rajstopki i czerwone sukienki w kratę. "Lewy" jest nie mniej elegancki. Zapozował w czarnych spodniach, czarnym golfie i jasnej marynarce. 

Moja miłość - podpisała trenerka zdjęcie.

Trzeba przyznać, że Lewandowscy tworzą rodzinę jak z obrazka.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Więcej o: