Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła wzruszający wpis. To będzie pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle choinki. Świąteczna fotografię okrasiła wierszem księdza Jana Twardowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdobyła sympatię widzów dzięki roli Grażynki Lubicz w serialu "Klan". Aktorka jest także bardzo aktywną instagramerką i chętnie dokumentuje w sieci swoje życie rodzinne. Niedawno zapozowała ze swoim rocznym wnukiem Józkiem. Syn Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz rośnie jak na drożdżach, a na fotografii udostępnionej w internecie podziwiał pierwsze grudniowe opady śniegu.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska w bajkowym ujęciu z wnukiem. Józek podziwia pierwszy śnieg

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła poruszający wpis na Instagramie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą trudny czas. Pod koniec lutego 2020 roku zmarł jej mąż, Paweł Królikowski. Aktorka wspominała go w instagramowych wpisach, między innymi w poście udostępnionym 1 listopada. Zbliżające się święta, pierwsze po śmierci męża, okazały się dla niej kolejną okazją do zadumy i refleksji nad sensem życia. W sieci zamieściła swoje zdjęcie przy choince, przy którym udostępniła wiesz księdza Jana Twardowskiego.

Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem
o swym panu myśli
i rwie się do niego
na dwóch łapach czeka
pan dla niego podwórzem łąką lasem domem
oczami za nim biegnie
i tęskni ogonem
pocałuj go w łapę
bo uczy jak na Boga czekać
 
Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Internauci również przyłączyli się do zadumy i komplementowali aktorkę w komentarzach:

Jakie to piękne, ale przynoszące smutną refleksję.
Pięknie Pani wygląda, tak promieniście. To specyficzny czas, bo niesie ze sobą jednocześnie nowe i zamyka stare.
Piękny wiersz. Idealny na ten czas.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska ma różowe włosy. Co za metamorfoza

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przypomniała fanom, jaki jest prawdziwy sens świąt. Te nadchodzące będą szczególne dla jej rodziny - po raz pierwszy spędzi je bez męża i taty - Pawła Królikowskiego.

Więcej o: