Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostanie teściową. To ogromna radość w jej rodzinie

W rodzinie Królikowskich nastał szczęśliwy czas. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przygotowuje się do ślubu.

Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej postanowił nieco zaskoczyć swoją mamę. 28-letni Jan od ponad dwóch lat jest związany z aktorką Joanną Jarmołowicz. Co więcej, para wychowuje wspólnie synka Józia, ale nie mieli jeszcze okazji sformalizować swojego związku. Najwyraźniej teraz przyszedł na to czas, bo Jan postanowił oświadczyć się ukochanej.

 ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża. Dodała piękne zdjęcie. "Marzec 2019"

Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oświadczył się ukochanej

Informacje o zaręczynach pary mogliśmy przeczytać w tygodniku "Rewia". Jan i Joanna rozpoczynają już przygotowania do ślubu. Nic dziwnego, że ta wiadomość tak ucieszyła Małgorzatę. W końcu szczęście dzieci jest najważniejsze.

Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył - mówi znajoma rodziny Królikowskich.

Joanna i Jan spotykają się od 2018 roku. Dokładnie 19 września 2019 roku na świat przyszedł synek pary Józio, który nie tylko jest oczkiem w głowie rodziców, ale i całej rodziny. Przypomnijmy, że Joanna Jarmołowicz wcześniej spotykała się ze starszym bratem swojego narzeczonego, Antkiem. Mimo że to niecodzienna sytuacja, to nie wpłynęła negatywnie na rodzinne relacje, a cała rodzina Królikowskich pozostaje w dobrych stosunkach. Antoni także podkreślał, że nie ma problemu z tym, że jego młodszy brat związał się z jego byłą partnerką.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska-Królikowska martwi się o Antka. "Życie na gorąco": Dla Joanny kariera jest ważniejsza niż rodzina

Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość