Quebo z kolegami w Kijowie, a Natalia Szroeder z Igą Lis i Darią Zawiałow wybrała się w góry. Było zimno, więc włożyła na głowę coś nietypowego

Natalia Szroeder pokazała się na InstaStories w nietypowym nakryciu głowy. Przykryła włosy... kalesonami, które miały chronić ją przed zimnem. Na pomysł wpadła Daria Zawiałow, a zabawną sytuację zarejestrowała Iga Lis.

Natalia Szoreder i Quebonafide tworzą parę już trzy lata. Piosenkarka i raper chronią jednak życie prywatne i nie obnoszą się swoją relacją w mediach społecznościowych. Wokalistka rzadko pozuje z ukochanym, lecz ostatnio zrobiła wyjątek i wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie, na którym Quebo trzyma ją na barana. Internauci wyjątkowo ochoczo komentowali ich wspólną fotografię.

Na profilu Natalii Szroeder co jakiś czas pojawiają się zabawne treści. Partner piosenkarki niedawno zrobił jej psikusa i wstawił na profil wokalistki jej zdjęcie w okularach. 25-latka nie skasowała fotografii i wygląda na to, że dzieli ze swoim partnerem nie tylko pasję do muzyki, ale także poczucie humoru.

Natalia Szroeder pozuje w kalesonach na głowie. Na pomysł wpadła Daria Zawiałow

Quebo niedawno wyjechał zagranicę, gdzie razem z Michałem Wiśniewskim, Sokołem, Matą i Kukonem pracowali nad wspólnym projektem. Ich zdjęcia z imprezy obiegły media, a partnerka Quebo czas rozłąki z ukochanym postanowiła wypełnić spotkaniami z przyjaciółkami. Razem z Igą Lis i Darią Zawiałow wybrała się w góry.

Zobacz wideo Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na święta

Zobacz też: Michał Wiśniewski imprezuje z Sokołem i Quebonafide w Kijowie. Alkohol, tatuaże, papierosy... Będzie nowy klip?

Na jej InstaStories pojawiło się zabawne nagranie, na którym ma głowie... kalesony. Na nietypową ochronę przed zimnem wpadła Daria Zawiałow, a wszystko nakręciła Iga Lis, dziewczyna Taco Hemingwaya:

Było mi zimno w uszy, ale Daria Zawiałow zrobiła mi turban ze swoich kalesonów – czytamy przy materiale, na którym Natalia Szroeder pozuje w nietypowym nakryciu głowy.

Natalia SzroederNatalia Szroeder Instagram/natalia_szroeder

Zobaczcie, jak wokalistka spędza czas ze swoimi przyjaciółkami. Oryginalny pomysł na ochronę przed zimnem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.