Quebo z kolegami w Kijowie, a Natalia Szroeder z Igą Lis i Darią Zawiałow wybrała się w góry. Było zimno, więc włożyła na głowę coś nietypowego

Natalia Szroeder pokazała się na InstaStories w nietypowym nakryciu głowy. Przykryła włosy... kalesonami, które miały chronić ją przed zimnem. Na pomysł wpadła Daria Zawiałow, a zabawną sytuację zarejestrowała Iga Lis.

Natalia Szoreder i Quebonafide tworzą parę już trzy lata. Piosenkarka i raper chronią jednak życie prywatne i nie obnoszą się swoją relacją w mediach społecznościowych. Wokalistka rzadko pozuje z ukochanym, lecz ostatnio zrobiła wyjątek i wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie, na którym Quebo trzyma ją na barana. Internauci wyjątkowo ochoczo komentowali ich wspólną fotografię.

Natalia Szroeder, QuebonafideNatalia Szroeder pokazała urocze zdjęcie z Quebonafide. Miłość kwitnie.

Na profilu Natalii Szroeder co jakiś czas pojawiają się zabawne treści. Partner piosenkarki niedawno zrobił jej psikusa i wstawił na profil wokalistki jej zdjęcie w okularach. 25-latka nie skasowała fotografii i wygląda na to, że dzieli ze swoim partnerem nie tylko pasję do muzyki, ale także poczucie humoru.

Natalia Szroeder pozuje w kalesonach na głowie. Na pomysł wpadła Daria Zawiałow

Quebo niedawno wyjechał zagranicę, gdzie razem z Michałem Wiśniewskim, Sokołem, Matą i Kukonem pracowali nad wspólnym projektem. Ich zdjęcia z imprezy obiegły media, a partnerka Quebo czas rozłąki z ukochanym postanowiła wypełnić spotkaniami z przyjaciółkami. Razem z Igą Lis i Darią Zawiałow wybrała się w góry.

Zobacz wideo Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na święta

Zobacz też: Michał Wiśniewski imprezuje z Sokołem i Quebonafide w Kijowie. Alkohol, tatuaże, papierosy... Będzie nowy klip?

Na jej InstaStories pojawiło się zabawne nagranie, na którym ma głowie... kalesony. Na nietypową ochronę przed zimnem wpadła Daria Zawiałow, a wszystko nakręciła Iga Lis, dziewczyna Taco Hemingwaya:

Było mi zimno w uszy, ale Daria Zawiałow zrobiła mi turban ze swoich kalesonów – czytamy przy materiale, na którym Natalia Szroeder pozuje w nietypowym nakryciu głowy.

Natalia SzroederNatalia Szroeder Instagram/natalia_szroeder

Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na świętaQuebonafide w świątecznym nastroju chwali się choinką. Szroeder pokazała resztę dekoracji w domu

Zobaczcie, jak wokalistka spędza czas ze swoimi przyjaciółkami. Oryginalny pomysł na ochronę przed zimnem?

Więcej o: