Agnieszka Woźniak-Starak bawi się z psami na "sobotniej imprezie" w domowym zaciszu. Gwiazda pokazała luksusowy salon

Agnieszka Woźniak-Starak jest niekwestionowaną miłośniczką zwierząt. Sobotni wieczór spędza z najlepszymi przyjaciółmi, czyli z gromadką psiaków. Dziennikarka pokazała, jak bawi się z pupilami, a przy okazji zaprezentowała ekskluzywny salon.

Jak Agnieszka Woźniak-Starak spędza sobotnie wieczory? Dziennikarka oddaje się radosnym zabawom ze swoimi pupilami. W mediach społecznościowych bardzo często udostępnia zdjęcia, na których pozuje z ukochanymi zwierzakami. Tym razem pokazała na Instagramie filmik z nietypowej imprezy. Nie zabrakło na niej piłeczek i gromadki czworonożnych przyjaciół. A wszystko w oryginalnym wnętrzu luksusowego salonu gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak ma problem ze sprzedaniem dworku

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała salon

Na InstaStories dziennikarki pojawiło się nagranie, na którym Agnieszka bawi się ze swoimi zwierzakami, rzucając im piłeczkę. Pozornie banalna gra sprawiła jej ogromną radość, którą postanowiła podzielić z internautami. Na filmiku doliczyliśmy się pięciu psiaków, ale dodatkowo zwróciliśmy uwagę na aranżację wnętrz luksusowego salonu, który stał się tłem uroczego wideo.

Pięknie oświetlone pomieszczenie wyróżnia się niebanalną stylistyką. Na drugim planie widzimy przezroczyste krzesła z fioletowymi poduchami oraz klimatyczny wiszący fotel. Kanapa gwiazdy zachowana jest natomiast w ciemnoniebieskich barwach. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram/ @aga_wozniak_starak

I tak teraz wyglądają sobotnie imprezy. Muszę przyznać, że przyjaciele są dość intensywni i głośni. Nawet bez alkoholu - napisała z dozą humoru Agnieszka. 

W kolejnych filmikach dziennikarka pouczała swoich czworonożnych podopiecznych, którzy niespodziewanie przynieśli do domu... kamień. 

Czy wy bierzecie jakieś narkotyki? Kamień? Miejsce kamieni jest w ogródku. To nie jest zabawka - zażartowała gwiazda. 

Zazdrościcie Agnieszce wieczoru spędzonego w takim towarzystwie?

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut świętuje urodziny córki. Pokazała też zdjęcie tuż po narodzinach. "Nasza Maleńka"