Agnieszka Woźniak-Starak pozuje bez makijażu. Internauci oniemieli. "Co to za dziewczyna? Jakaś nastolatka!"

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się, jak spędza wolny dzień. Chwyciła za książkę Radosława Raka. Fani patrzą na jej twarz. Dziennikarka nie ma na sobie makijażu.

Po kilkumiesięcznej przerwie od medialnego życia Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. We wrześniu dołączyła do redakcji "Dzień dobry TVN" i pojawia się na szklanym ekranie. Zawsze prezentuje się znakomicie - ma idealnie ułożone lśniące blond włosy, a na twarzy można dostrzec delikatny makijaż. Tym razem gospodyni porannej śniadaniówki postanowiła pokazać fanom, jak wygląda w naturalnej wersji. Zapozowała bez makijażu. Internauci twierdzą, że bez upiększeń wygląda młodziej.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje bez makijażu. Internauci oniemieli

Korzystając z wolnego dnia Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sięgnąć po książkę. Postawiła na nagrodzoną "Baśń o wężowym sercu".

Jeśli chcecie się na moment oderwać od rzeczywistości, pandemii itd., a lubicie piękne polskie baśnie, to ja Wam strasznie polecam "Baśń o wężowym sercu" Radka Raka, czyli tegoroczną nagrodę Nike. Ja przepadłam, dziękuję, do zobaczenia, nie ma mnie - napisała w treści posta.
 

Wiele osób zapewniło gwiazdę, że również przeczyta dzieło Raka. Inni natomiast pospieszyli z komplementami pod adresem Agnieszki. Nie dziwimy się, w wersji no make up wygląda bardzo ładnie.

Jaka piękna.
Co to za dziewczynka? Jakaś nastolatka!
Przepięknie! - pisali.

Steffen Möller i Ewa DrzyzgaNiezręczna wpadka w "Dzień dobry TVN". Ewa Drzyzga zasypała Steffena Möllera intymnymi pytaniami

Odkąd Agnieszka wróciła do pracy, publikuje w social mediach coraz więcej treści. Najczęściej wrzuca zdjęcia z pupilami lub ujęcia z "Dzień dobry TVN". Fani chwalą ją i uważają, że świetnie sprawdza się w duecie z Ewą Drzyzgą, choć początkowo byli nastawieni do pań sceptycznie