Małgorzata Ohme żegna mamę rozrywającym serca wpisem i pięknym zdjęciem. "Podarowała mi na koniec piękną śmierć"

Małgorzata Ohme przeżywa obecnie trudne chwile. Po wielu latach zmagań z chorobą zmarła mama prezenterki, Barbara Sułowska. Teraz gwiazd TVN opublikowała pożegnalny post.

Małgorzata Ohme właśnie pożegnała zmarłą mamę. Barbara Sułowska była poważnie chora, o czym niejednokrotnie wspominała prezenterka znana z "Dzień dobry TVN". Pod koniec sierpnia na łamach "Onetu" pojawił się felieton, w którym Ohme wspominała swoją dawną relację z rodzicielką. Jak przyznała, nie wierzyła, że może jej kiedyś zabraknąć.

Nie żyje mama Małgorzaty OhmeMałgorzata Ohme w żałobie. Nie żyje mama dziennikarki. "Przecież w wakacje biegała ze mną po plaży"

Małgorzata Ohme żegna mamę

O śmierci Barbary Sułowskiej poinformował portal "Dzień Dobry TVN". To właśnie tam zostały przytoczone niedawne słowa Gosi na temat choroby mamy.

Mama jest chora - badania, szpitale, diagnozy. Boję się. Boję się na nią spojrzeć tak, jakby moje spojrzenie mogło jeszcze pogorszyć jej stan. Mama umrze, tak powiedział lekarz. Nie umiem w to uwierzyć. Nie może być tak bardzo chora, przecież w wakacje biegała ze mną po tej plaży. Nie umiem też płakać tak, żeby mama nie widziała. Nakładam na twarz podkład, jak maskę i śmieję się głośno. Tata mówi, że zbyt głośno - napisała na blogu w czerwcu.

Na instagramowym profilu dziennikarki nie brakowało zdjęć z mamą. Kobieta w ostatnim czasie bardzo cierpiała. Teraz Małgorzata Ohme opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający wpis, który opatrzyła pięknym zdjęciem z Panią Barbarą.

Moja mama podarowała mi na koniec piękną śmierć - bezbolesną, spokojną, czułą i chwilami żartobliwą. Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś - czytamy na Instagramie.
 

Zarówno prezenterce jak i całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.