Jessica Ziółek trenuje z Chodakowską. Efekt? Wow! Narzeczona Milika schudła już 9 kilogramów!

Jessica Ziółek podziękowała Ewie Chodakowskiej za wsparcie. Dzięki niej zrzuciła 9 kilogramów. "Mało jadłam. (...) Miałam bardzo dużo stresów w ostatnim czasie" - napisała narzeczona piłkarza.

Jessica Ziółek od niedawna jest narzeczoną Arkadiusza Milika. Para zaręczyła się w zeszłym roku podczas wakacji w Grecji. Dwa lata temu kobieta zaczęła rozwijać własną markę odzieżową - Wild Mascot. Modą interesowała się od zawsze i w końcu miała szansę zrealizować marzenie. Stworzyła kolekcję w oparciu o jej stare szkice. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką pokazała światu, był biały wełniany płaszcz z kształtem syreny na plecach, stworzonym z ponad 4 tysięcy kamieni Swarovskiego. Ubrania z kolekcji Jessiki nie należą do najtańszych, a cena takiego płaszcza waha się w granicach dwóch tysięcy złotych. 

Jessica ZiółekJessica Ziółek stworzyła swoją kolekcję ubrań. Do sprzedaży wypuściła płaszcz z kobrą na plecach. Cena? Chyba zbyt wysoka

Jessica Ziółek trenuje z Chodakowską. Schudła już 9 kilogramów!

Kilka tygodni temu Jessica Ziółek zainteresowała się zdrowym trybem życia i zaczęła współpracę z Ewą Chodakowską. Na bieżąco dzieli się na Instagramie efektami, a w relacjach pozuje do kamery, pokazując mięśnie. W nowym poście narzeczona Arkadiusza Milika pochwaliła się fotografią w bieliźnie, prezentując  wysportowane ciało.

Jak wiecie, od 6 tygodni trenuję, udało mi się zrzucić 9 kg, skóra stała się jędrna, brzuch i nogi wysmuklone! Jestem strasznie dumna z tego powodu! Z czułego serca dziękuję Ewie za wsparcie, codzienną motywację, treningi oraz plan działania - napisała Jessica.
 

Kobieta podzieliła się też swoimi przemyśleniami na temat odwagi i wiary we własne możliwości. Przyznała, że osiągnęła takie rezultaty, bo zaczęła regularnie ćwiczyć.

Zaczęłam regularnie ćwiczyć, przyznaję, mało jadłam, więcej białka, praktycznie w ogóle węglowodanów. Miałam bardzo dużo stresów w ostatnim czasie, to też wiele zmieniło. Odnalazłam w sobie siłę i wiem, że się nie poddam! - dodała.

Fajnie, że Jessica zmotywowała się do ćwiczeń, jednak pamiętajcie, odpowiednia dieta także jest ważne. Głodowanie jeszcze nikomu nie pomogło.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska: Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek mają luksusową posiadłośćArkadiusz Milik i Jessica Ziółek mieszkają w luksusowej posiadłości. Zaglądamy do środka

Więcej o: