Jessica Ziółek chciała być oryginalna, ale całą uwagę skradła inna WAG. Winowajcy: wielki dekolt i gigantyczny rozporek

Czwartkowy wieczór wiele polskich gwiazd i celebrytek spędziło na Elle Style Awards. Na imprezie nie zabrakło również polskich WAGs: Edyty Zając-Rzeźniczak oraz Jessici Ziółek.

Tegoroczna gala Elle Style Awards odbyła się w Forcie Sokolnickiego w Warszawie. Na imprezie pojawiły się jedne z najpopularniejszych polskich WAGs, ale tylko jedna sprawiła, że wszystkie oczy zwrócone były wyłącznie na nią.

To Edyta Zając-Rzeźniczak skradła całe show! Na ten wieczór modelka postawiła na długą, granatową sukienkę. Nudno? Wcale! Kreacja miała bardzo głęboki dekolt oraz seksowne wycięcie, dzięki czemu eksponowała największe atuty Edyty Zając-Rzeźniczak. Sukienka już sama w sobie była na tyle efektowna, że nie potrzebowała żadnych dodatkowych "ulepszaczy". Modelka dobrała do niej srebrne sandały na szpilce. Do tego mocno podkreśliła usta szminką w kolorze wiśniowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Jessica Ziółek zaś postawiła na styl męski. Na wieczór założyła eleganckie spodnie oraz marynarkę, do tego kaszkiet. Zestaw uzupełniała koronka, która miała dodać całej kreacji kobiecości, ale niestety nie pomogła. Spodnie były zdecydowanie za luźne i za długie. Jessica Ziółek kompletnie straciła w tej kreacji wszelkie kobiece krągłości.

A Waszym zdaniem, która WAGs zaprezentowała się lepiej? Dajcie znać w naszej sondzie.

AG

Która WAGs wyglądała lepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.