Mery Spolsky, Arek Kłusowski i hologram Julii Wieniawy we wspólnej piosence. Fanom się podoba, ale mają jedno "ale"

Świąteczną piosenkę Allegro "Wspólna chwila" wykonują Julia Wieniawa, Mery Spolsky oraz Arek Kłusowski. W teledysku, będącym elementem bożonarodzeniowej kampanii, nie zabrakło też znanych tiktokerów.

W najnowszej bożonarodzeniowej kampanii Allegro wystąpili Julia Wieniawa (w formie hologramu), Mery Spolsky oraz Arek Kłusowski. W teledysku pojawili się również popularni Tiktokerzy - Kinga Sawczuk, Paulina Stojanowska i Oliwia Misztal. Świąteczny utwór Allegro będzie emitowany także w radiu. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

Julia Wieniawa wystąpiła w teledysku jako hologram, by podkreślić przenikanie się świata wirtualnego z rzeczywistym. W serii instagramowych relacji aktorka zaprezentowała, w jaki sposób kręcony był teledysk.

Świąteczna kampania Allegro - Wieniawa, Spolsky i Kłusowski

Kampania bożonarodzeniowa Allegro głosi, że "Najważniejszy jest czas z bliskimi". W czasach, z którymi przyszło nam się zmagać hasło to wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Podobnie zresztą jak udział w kampanii nieprzypadkowych osób.

Kontynuacją teledysku mają być działania realizowane na TikToku, gdzie zobaczymy nie tylko Julię Wieniawę, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego, ale też popularnych Tiktokerów (m.in. Kompleksiaraxx, Mrs.Lillyy, Oliwię Misztal czy TwinSStylee). Premiera teledysku do piosenki "Wspólna chwila" miała miejsce 1 grudnia o godzinie na oficjalnym kanale Allegro na YouTube. 

Piosenka i klip mówią o tym, jak bardzo ważne są wspólnie spędzone chwile podczas świąt. Niestety znakiem aktualnego czasu jest często brak możliwości spotkania się z najbliższymi, dlatego też moja postać pojawia się jako hologram. Wielu z nas pewnie zobaczy rodzinę tylko przez kamerkę w telefonie, ale to i tak nie pozbawi nas radości ze świąt. Myślmy o sobie nawzajem w tym wyjątkowym czasie - powiedziała Julia Wieniawa.

Komentarze pod wideoklipem mówią same za siebie.

Mery zdecydowanie za krótko, ale i tak wyszło super.
Piosenka wpada od razu w ucho - jestem bardzo na tak.
Niespodziewane połączenie, ale bardzo mi się spodobało - piszą internauci. 

Podoba się Wam piosenka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.