Gordon Ramsay robi karierę na TikToku i nie ma litości. Te nagrania to już hit! "Przestań, to obrzydliwe"

Gordon Ramsay robi karierę na TikToku. Szef kuchni słynący ze swoich ciętych ripost, nie ma litości oceniając amatorskie poczynania młodych ludzi. Widać, że bawi się przy tym przednio.

Gordon Ramsay zdobył światową sławę dzięki takim programom jak "Hell’s Kitchen", "Ramsay's Kitchen Nightmares" czy amerykańskiej odsłonie show "MasterChef". Widzowie pokochali go za cięte riposty i ostry język. Restaurator już od kilku lat jest obecny na platformie YouTube. Teraz poszedł o krok dalej i podbija TikToka. 

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Gordon Ramsay na TikToku: To wygląda jak klej do tapet

Co Gordon Ramsay robi na TikToku? Odpowiedź jest oczywista - to samo, co w telewizyjnych formatach, których był bohaterem - ocenia młodych adeptów kuchni. Choć tu to wyrażenie jest raczej na wyrost, bo wydaje się, że Ramsay jako cel obrał sobie krytykę wszystkich tych, którzy mają dwie lewe ręce, a na gotowaniu znają się tyle, co kura na pieprzu. Szkocki kucharz nie ma dla nich litości - ocenia surowo, pozwalając sobie często na złośliwości. Nic więc dziwnego, że nagrania viralują w sieci i stały się absolutnym hitem. 

Przestań. Makaron i ser w toście. Zapomnij o tym (...) To powinno trafić do toalety - ocenia mężczyznę, który robi prostą kanapkę. 
To wgląda jak klej do tapet - oburza się z kolei, widząc, jak ktoś przygotowuje sos do klopsików. 
Będziesz grał w szachy na szynce? No nie, nie rób tego - komentował pod przepisem na zapiekankę z szynką, bułką i serem.
 

Na TikToku Gordona podobnych nagrań jest więcej, a internauci chętnie je udostępniają.  Widzielibyście Magdę Gessler w podobnych wyzwaniach? Może polska restauratorka skusi się na podobną karierę w mediach społecznościowych? Kto wie, co by z tego wynikło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.