"Top Model". W finale zostały już tylko dwie osoby! Odpada faworytka

"Top Model". Emocje w finale sięgają zenitu. W grze zostały już tylko dwie osoby.

Tegoroczny finał "Top Model" wzbudza wiele emocji. Właśnie z główną wygraną czyli 100 tysięcy złotych i tytułem najlepszej modelki tej edycji pożegnała się Weronika Kaniewska. To z pewnością zaskoczyło widzów, gdyż większość z nich typowała ją jednak do głównej wygranej. 

Dominic D'Angelica"Top Model". W finale poruszono sprawę Dominica

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

"Top Model". Z programem żegna się Weronika Kaniewska

W finale uczestników oceniają zarówno jurorzy, jak i widzowie. Ich decyzją jako pierwsza odpadła Weronika Kaniewska.

No nie powiem jest lekki niedosyt, ale jestem szczęśliwa, że byłam w tej trójce [...] Myślę, że moja droga przebiegła niesamowicie i będę działać dalej - powiedziała.

Nadal jednak o główną wygraną walczą Mikołaj Śmieszek i Patrycja Sobolewska. 

Dominic D'AngelicaDowody mówią o siniakach na ręce i brzuchu. Staśko: Nie rozumiem, dlaczego Dominic D'Angelica się do tego nie odnosi

Warto dodać, że finał 9. edycji odbywa się w atmosferze skandalu. Wszystko za sprawą jednego finalisty Dominica i jego drastycznej przeszłości. Dominic siedem lat temu usłyszał wyroku za przestępstwo seksualne. Produkcja TVN po wypłynięciu kontrowersyjnych informacji zdecydowała się usunąć uczestnika. Co więcej, na samym początku finału produkcja przeprosiła widzów i usunęli Dominica z intro.

Model wystosował oficjalne oświadczenie, w którym napisał, że nigdy nie został uznany za winnego i nie stać go było, aby walczyć w sądzie o dobre imię. Wprost oświadczył, że nie jest przestępcą seksualnym i czuje się przez całą sytuację bardzo zraniony.