Katarzyna Pakosińska zdradziła sekret swojego małżeństwa. Jak sama mówi, rodzina potrzebowała czasu, by to zaakceptować

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili tworzą szczęśliwe małżeństwo od trzech lat. Dopiero teraz wyszedł na jaw ich sekret.

Katarzyna Pakosińska odnalazła szczęście u boku gruzińskiego dziennikarza Iraklia Basilaszwiliego. Para poznała się w 2008 roku i jak się okazuje, mąż artystki kabaretowej nie wiedział, że jest tak rozpoznawalna w Polsce. Teraz okazuje się, że polska gwiazda skrywała jeszcze jeden sekret.

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska: Straciłam dwa medialne domy: telewizyjną Dwójkę i radiową Trójkę. Można powiedzieć, że stałam się bezdomna

MarinaSmutna Marina rozmyśla na pokładzie prywatnego odrzutowca. Internauci apelują: Doceniaj swoje życie bardziej!

Katarzyna Pakosińska skrywała sekret związku

Katarzyna Pakosińśka i jej mąż Iraklia unikają mediów i blasku fleszy. Choć oboje są znani w swoich krajach, stawiają na bardziej rodzinne życie. Nic więc dziwnego, że długo nie było wiadomo o ich relacji. Teraz okazuje się, że mąż aktorki jest młodszy od niej o 6 lat. Jak podaje "Rewia" do tej pory niewiele osób o tym wiedziało, a Pakosińska bała się, jak zareagują na to ludzie. Jej bliscy także potrzebowali czasu, by zaakceptować jej nowego i młodszego partnera.

W dniu ślubu mama powiedział mi: "no, Kasiula, twój wybór. Najwyżej będziesz musiała bardziej o siebie dbać" - wspomina gwiazda.

Jak widać, różnica wieku w niczym im nie przeszkodziła. 20 sierpnia obchodzili swoją trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji wyjechali razem do Gruzji, a na Instagramie artystki ukazały się zdjęcia z tego pięknego dnia. 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Wyznała miłość mężowi i dodała zdjęcia z ceremonii

Katarzyna Pakosińska wzięła gruziński ślub

Katarzyna Pakosińska wyszła za mąż w sierpniu 2017 roku, w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż starała się swój ślub utrzymać w tajemnicy, to ceremonia została przypadkowo nagrana przez polskich turystów w Mcchecie, a wideo obiegło internet.

Księżna Diana, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II miała już dość humorów księżnej Diany. Nadała jej niemiły pseudonim