Finał "Top Model" 2020. Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet, ale czy wygra show?

Weronika Kaniewska jest tegoroczną finalistką programu "Top Model". Co wiemy o młodej dziewczynie? Serce ma już zajęte.

Finał programu "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Już w środę wieczorem poznany nowego zwycięzcę modowego show. Jedną z finalistek jest Weronika Kaniewska - "złoty bilet" tegorocznej edycji. Od samego początku, czyli od castingu, zachwyciła jurorów wyjątkową urodą. Przypomnijmy jej drogę do finału.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

"Top Model". Weronika Kaniewska w finale

Weronika podczas pierwszej części castingu rozmawiała z Joanną Krupą, która nie ukrywała, że jest pod wrażeniem jej nietypowej urody. Została zatem zaproszona na casting przed wszystkimi jurorami. Marcin Tyszka zrobił jej pierwsze zdjęcia i od razu została porównana do Stephanie Seymour - jednej z najpiękniejszych kobiet świata.

Jedyną rzeczą, jaką jurorzy zarzucili młodej dziewczynie, był brak pewności siebie. Mimo to Joanna Krupa zdecydowała się podarować Weronice słynny "złoty bilet", dzięki któremu dziewczyna od razu przeszła do domu modelek.

Niestety pierwsze sesje w programie nie wychodziły jej najlepiej. Mimo nietuzinkowej urody nie wygrywała zadań ani nie miała najlepszych zdjęć. Jurorzy nieustannie oczekiwali od niej "więcej życia" na sesji. Weronice nie było łatwo radzić sobie z krytyką i jak mówiła, złoty bilet jest dla niej wyróżnieniem, ale i stał się obciążeniem.

Jej metamorfoza osobowości zaczęła się dopiero w kolejnych odcinkach. Weronika znacznie się otworzyła i na zdjęciach wychodziła wręcz perfekcyjnie. Dostała się także na Fashion Week, gdzie zdobyła wiele pokazów u światowych projektantów. W ostatniej sesji półfinałowej sama wyznała, że emocje opadły i po raz pierwszy zaczęła bawić się modą.

Kim jest Weronika Kaniewska?

Weronika Kaniewska ma 19 lat, mierzy 178 cm wzrostu i pochodzi z Bydgoszczy. Prowadzi także aktywnie profil w mediach społecznościowych. Weronika na profilu ma wiele zdjęć z końmi, które są jej największą pasją, obecną w jej życiu od najmłodszych lat. To mama przyprowadziła ją do stajni jako małą dziewczynkę - i od tego się zaczęło. Dziś młoda modelka ma za sobą wiele sukcesów m.in. złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.