"Top Model". Weronika rozczarowała Krupę. Kto odpadł z "Top model"? Faworyt jurorów

Za nami kolejny odcinek programu "Top Model". Kto odpadł z "Top model" dzisiaj? O dziwo faworyt jurorów. Tym razem uczestnicy wzięli udział w jednej z najtrudniejszych sesji. Weronika, faworytka Joanny Krupy, nieco ją rozczarowała.

W środowym odcinku "Top Model" nie zabrakło emocji. Na uczestników czekało chyba najtrudniejsze wyzwanie - udział w nagiej sesji zdjęciowej. Co więcej, fotografem był jeden z jurorów, Marcin Tyszka. To nieco skrępowało aspirujących modeli i modelki, jednak mogli oni liczyć na wsparcie aktorki Julii Wieniawy.

"Top Model". Weronika nie poradziła sobie podczas sesji

Uczestnicy musieli zmierzyć ze wstydem i z kompleksami. Wielu z nich jednak było świadomych, że takie sesje są nieodłączne w karierze. Karolina, która jest mamą, pokonała swoje uprzedzenia. Uważała, że jako kobieta po porodzie raczej nie powinna pokazywać ciała. Później otworzyła się i zachwyciła Joannę Krupę, która wspierała podopiecznych podczas sesji. W tym sezonie każdy z mieszkańców willi podjął się zadania. Nie wszystkim jednak dobrze poszło idealnie i nie każdy poradził sobie przed aparatem.

Zobacz wideo Joanna Krupa z córeczką

Największym zaskoczeniem była Weronika. Krupa uznała ją za najpiękniejszą uczestniczkę tej edycji i od samego początku wierzyła, że zrobi ona międzynarodową karierę. Jednak podczas rozbieranej sesji zasmuciła jurorkę. Nie potrafiła się otworzyć.

Teraz trochę więcej życia, bo jakaś smutna jesteś - motywowali ją Tyszka i Krupa.
Ja mam chyba taki wyraz twarzy, bo ja się mega dużo śmieje i jestem pozytywną osobą - tłumaczyła później przed kamerą.

Gdy nie widzieli poprawy, do początkującej modelki podeszła Joanna Krupa:

Jestem trochę zawiedziona, bo stoi tutaj jedna z najpiękniejszych dziewczyn w programie - nie kryła zaskoczenia.
Nie chcę ich zawodzić, tylko pokazać, że naprawdę zasługuję na Złoty Bilet, a jak na razie mam wrażenie, że żałują, że mi go wręczyli - mówiła zasmucona.

Później przyznała, że to nie był jej najlepszy dzień. I tak było, bo podczas panelu jurorzy nie zachwycili się zdjęciem Weroniki tak jak pozostałych uczestników:

Ciężko było znaleźć TO zdjęcie - powiedziała Krupa.
Mam wrażenie, że ja i Asia dawałyśmy ci więcej niż ty nam - oceniła Wieniawa.

Kto odpadł z "Top model" dzisiaj?

W tym odcinku najlepiej wypadła Patrycja. Choć Weronika przeszła, to Krupa zapowiedziała jej, że musi więcej pokazać, bo Złoty Bilet zobowiązuje. Z programem pożegnał się Dominik, który otrzymał Srebrny Bilet.

Zobacz: Elegancka bielizna!

Więcej o: