Martyna Gliwińska pozuje z ząbkującym Kazikiem. Internauci są zgodni: Normalnie mała Martynka!

Martyna Gliwińska podzieliła się wyznaniem dotyczącym macierzyństwa. Mały Kazik przechodzi właśnie bolesne ząbkowanie.

Kazik jest czwartym dzieckiem Jarosława Bieniuka. Poprzednia trójka to dzieci ze związku z Anną Przybylską - są to Oliwia, Szymon i Jan. Martyna Gliwińska urodziła Kazika kilka miesięcy temu i od tamtej pory relacjonuje na Instagramie swoje macierzyństwo. Dekoratorka wnętrz zdradziła, że jej ciąża była nieplanowana i nie wspomina tamtego okresu zbyt dobrze.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie synów. Kazik jest już naprawdę duży!

Mój świat wywrócił się do góry nogami. Spotykałam się wtedy z radami "lepiej usuń" - napisała na Instagramie Gliwińska.

Kobieta podzieliła się z obserwującymi informacją, że przez dziewięć miesięcy ciąży zmagała się z problemami psychicznymi oraz informacją, że czuła wtedy, że świat był przeciwko niej. Po porodzie wszystko się unormowało, a Jarosław Bieniuk zaczął interesować się Kazikiem. Mimo tego, że para się rozstała, Martyna i Jarosław starają się utrzymywać pozytywne relacje w trosce o syna. 

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska pierwszy raz opowiedziała o nieplanowanej ciąży

Martyna Gliwińska pozuje z Kazikiem

W piątek Martyna Gliwińska podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem przedstawiającym uśmiechniętego Kazika podczas zabawy z mamą. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. W opisie kobieta podzieliła się swoimi rozterkami dotyczącymi ząbkowania malucha. Mimo że Kazik jest bardzo grzecznym i spokojnym dzieckiem, to w tym trudnym okresie, daje się mamie we znaki.

Drodzy ZĄBKUJĄCY! Wątpię, żebyście już śledzili mój profil za to ja łączę się z wami w waszych bólach i mam dla waszych rodziców małe pocieszenie. (...) Mojemu idealnemu, bezproblemowemu dziecku też wychodzą zęby, a zatem ja też wiem, co to znaczy nieprzespana noc i krzyk w niebogłosy - pisze Martyna.
 

Obserwujące Martynę mamy od razu pośpieszyły autorce z pomocą i dzieliły się swoimi doświadczeniami. Kilka osób również zauważyło podobieństwo między matką a synkiem. 

Czysta mama!
Normalnie mała Martynka!
Śliczny maluszek, podobny do pani! - pisali obserwatorzy Martyny.

A według was do kogo jest podobny?

Zobacz wideo