Vera Wang eksponuje ciało na Instagramie. Znana projektantka ma 71 lat i sylwetkę młodej dziewczyny

Vera Wang to jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektantek mody ślubnej na świecie. Swoją sławę zawdzięcza nie tylko przepięknym strojom, lecz także sylwetce wprawiającej w zdumienie. Czy Wang zażywa tajemniczy eliksir młodości?

Vera Wang zdaje się przeczyć prawom natury, a na pewno tych obowiązujących w naszej rzeczywistości. 71-letnia projektantka mody od lat wygląda niemal tak samo! Figura Wang wpędza w prawdziwe kompleksy dużo młodsze kobiety, dla których tak szczupła i wyćwiczona sylwetka to marzenie. W jaki sposób Vera zatrzymuje czas?

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska pokazała figurę 10 miesięcy po porodzie

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

71-letnia Vera Wang wprawia w zdumienie. Jakim cudem utrzymuje taką figurę?

Wśród zszokowanych internautów krąży wiele różnych teorii. Sama projektantka wielokrotnie chwaliła się swoimi sposobami na tak niesamowitą sylwetkę. I wcale nie chodzi o ćwiczenia. Ba, Wang nie za specjalnie lubi się męczyć, a podstawą zamrażania czasu ma być dość specyficzny element diety. Vera podkreśla, że jej sposobem jest wyłącznie "praca, sen, niewiele słońca i... koktajl z wódką". Wydaje się to dość nieprawdopodobne, że taki zestaw pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Na pewno duże znaczenie mają geny oraz fakt, że w młodości Vera trenowała łyżwiarstwo figurowe. W 1968 roku brała nawet udział w Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w tej dyscyplinie.

Doda, Max HodgesAmerykański muzyk do Dody: Kocham Cię. Znają się od roku

Z sieci dowiadujemy się również, że od czasu do czasu w willi projektantki pojawia się trener osobisty, któremu udaje się namówić Wang na kilka ćwiczeń.

 

Vera Wang jako modelka? Artystka pozuje w sukniach swojego projektu

Jak sama gwiazda przyznaje, długo nie widziała siebie w tej roli. Jednak po pozytywnym odbiorze, zaczęła chętniej sama pozować do zdjęć. Na Instagramie Very niedawno pojawiła się fotografia w pomarańczowym komplecie, który doskonale podkreślił niesamowitą figurę Wang. W sieci znów zawrzało; jakim cudem 71-letnia kobieta ma takie ciało? Projektantka cały czas powtarza te same frazy, a nam wydaje się, że musi być coś więcej na rzeczy.