Demi Moore na zdjęciach sprzed lat. W ten sposób córki uczciły 58. urodziny aktorki

Demi Moore niedawno świętowała 58. urodziny. Z tej okazji jej trzy córki pokazały niepublikowane wcześniej zdjęcia z rodzinnego albumu.

Demi Moore przez lata była żoną równie popularnego aktora, Bruce'a Willisa. Para rozstała się w 2000 roku, jednak zdążyła doczekać się wspólnie trzech córek - Rumer, Scout i Tallulah Belle. Przypomnijmy, że byli małżonkowie utrzymują dobre relacje. Niedawno pisaliśmy o tym, że Bruce Willis spędza domową izolację z Demi Moore i córkami.

Każda z dorosłych już pociech postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić 58. urodziny mamy. Na Instagramie pojawiły się niepublikowane dotąd fotografie sprzed lat z Demi Moore w roli głównej.

ZOBACZ TEŻ: Emily Ratajkowski odtworzyła kultowe zdjęcie Demi Moore w ciąży sprzed 30 lat. Wygląda przepięknie w krótkich włosach

Demi Moore na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

Z okazji urodzin wszystkie trzy córki Moore postanowiły zrobić mamie wyjątkową niespodziankę i pokazać zdjęcia z dawnych lat. Nie obyło się oczywiście bez życzeń urodzinowych oraz spostrzeżeń córek na temat Demi.

Mamo. Wszystkiego najlepszego. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę iść z tobą przez życie. Jesteś najtwardszą, głupkowatą, wojowniczką Skorpionem, jaką znam. Kocham cię. Nie mogę się doczekać dzisiejszego świętowania - napisała Rumer Willis.
 

Bruce Willis i Demi MooreDemi Moore pozuje do zdjęcia z Bruce'm Willisem. A gdzie jego żona?

Wszystkiego najlepszego dla dosłownie najseksowniejszej kobiety. Ughhh, twoje ciało to był mój pierwszy adres i to moje błogosławieństwo - dodała Tallulah Belle Willis.
 
Mam obsesję na punkcie tej kobiety - przyznała Scout laRue Willis.
 

Bruce Willis i Demi MooreBruce Willis i Demi Moore wciąż spędzają razem kwarantannę. Aktorka zamieściła zabawne zdjęcie

Córki Moore i Willisa nie kryją, że mama jest dla nich prawdziwą inspiracją. Objawia się to także poprzez ścieżkę zawodową, którą każda z trzech kobiet zdecydowała się obrać. Nie dziwi chyba, że wszystkie postanowiły spróbować swoich sił w aktorstwie.

Co ciekawe, Rumer po raz pierwszy pojawiła się na ekranie u boku mamy w filmie "Koniec niewinności". Tallulah Belle w pewnym momencie życia ogoliła głowę, upodabniając się tym samym do Demi Moore z filmu "G.I. Jane". Z kolei Scout Willis wyglądem mocno przypomina ojca.