Bruce Willis i Demi Moore wciąż spędzają razem kwarantannę. Aktorka zamieściła zabawne zdjęcie. Były mąż skradł całą uwagę

Demi Moore od kilku tygodni spędza czas ze swoim byłym mężem Brucem Willisem i ich wspólnymi dziećmi.

Demi Moore i Bruce Willis przez 13 lat tworzyli zgrane małżeństwo, którego owocem jest trójka dzieci: Rumer, Tallulah i Scout. Byli małżonkowie spędzają od kilku tygodni wspólnie kwarantannę. Nie próżnują, a swój wspólny czas w izolacji chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Niedawno córka aktora opublikowała nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć, jak znany tata obcina jej włosy. Teraz Demi Moore pokazała, jak całą gromadą czytają taką samą książkę. 

ZOBACZ TEŻ: Gwyneth Paltrow zorganizowała imprezę. Warunek? Bez makijażu. Spójrzcie na 57-letnią Demi Moore

Demi Moore i Bruce Willis spędzają razem kwarantannę

Demi Moore i Bruce Willis rozwiedli się 20 lat temu, jednak ze względu na wspólne dzieci wciąż mają świetny kontakt, a sytuacja z koronawirusem tylko to potwierdziła. Aktor spędza czas w izolacji z byłą żoną, dwiema córkami, ich chłopakami, a także asystentką Moore. W tym samym czasie obecna żona Bruce'a Willisa, Emma Heming przebywa na kwarantannie ze swoimi dwiema córkami Mabel (8 lat) i Evelyn (5 lat). 

Zarówno Bruce Willis, jak i Demi Moore chętnie relacjonują swoją wspólną kwarantannę na Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie, na którym widzimy, jak wraz z całą ekipą, z którą się izoluje, czytają taką samą książkę. 

Rodzinny klub książki. Jak rządzić światem z kanapy, edycja z kwarantanny - podpisała zdjęcie aktorka. 
 

Internauci zauważyli, że Bruce jako jedyny nie jest zainteresowany lekturą, co skłoniło ich do żartów. 

Bruce i tak robi, co chce.
Bruce chyba bardziej sprawdza fryzurę córki, którą jej zafundował. Haha.
Bruce jest bardziej zajęty pozowaniem do zdjęcia - piszą pod zdjęciem. 

Zauważyliście to samo?

RG