Lexy Chaplin pokazała stare zdjęcie. Zmagała się z zaawansowanym trądzikiem. "Miałam straszne kompleksy"

Lexy Chaplin poruszyła w mediach społecznościowych temat problemów z cerą, z którymi sama jeszcze do niedawna się zmagała. Pokazała też zdjęcie swojej twarzy z niedoskonałościami.

Lexy Chaplin, była członkini ekipy Team X, ma na swoim instagramowym profilu ponad milion obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się przeróżnymi informacjami. Tym razem postanowiła wrócić do przeszłości.

Zobacz wideo

Niedawno 21-latka postanowiła wesprzeć osoby w okresie dojrzewania i pokazać, że również jej cera nie zawsze była tak idealna jak na zdjęciach. Lexy wyjaśniła, że jeszcze do niedawna zmagała się z problemami skórnymi, które są charakterystyczne dla okresu młodzieńczego i tym samym stanowią zmartwienie wielu młodych osób.

Lexy ChaplinZnana YouTuberka ma koronawirusa. "Wyszło, jak wyszło. I'm so f*cking sad"

Lexy Chaplin pokazała zdjęcie z czasów trądziku

Gwiazda social mediów poruszyła na swoim instagramowym profilu temat problemów z cerą, z którymi przyszło jej się zmagać w przeszłości.

Niektórym osobom może się wydawać, że ja nie wiem, co to jest prawdziwy trądzik. Girl, I do. Pokażę wam moje zdjęcie sprzed dwóch lat, albo nawet mniej - rozpoczęła.

Lexy Chaplin postanowiła pocieszyć swoje obserwatorki, pokazując zdjęcie z czasów, kiedy zmagała się z dość zaawansowanym trądzikiem. 

I do wszystkich dziewczyn, które mają taki trądzik, jaki ja miałam parę lat temu: Girl, it's gonna be ok. Naprawdę - powiedziała w jednym z Insta Stories.

21-latka zauważyła, że w mediach wciąż mało mówi się o tym problemie, co prowadzi do jeszcze większych kompleksów. Wsparcie ze strony idola z pewnością musi wiele znaczyć. 

Ja bym chciała, żeby ktoś mi w tamtym momencie - bo ja się czułam bardzo brzydko, miałam straszne kompleksy - tak powiedział, jak ja wam teraz mówię, więc ci mówię: Będzie dobrze. To tylko faza. Jesteś młoda, jesteś nastolatką. Nadal jesteś śliczna, naprawdę jesteś. Kocham cię, trzymaj się, będzie okej - uspokajała.

 Jak zdradziła, zmiana stanu cery to przede wszystkim zasługa pracy pod okiem dermatologa.

I teraz pytanie, co mi pomogło. Ja miałam już dosyć zaawansowany stan i wydaje mi się, że mi w tamtym momencie tylko był w stanie pomóc dermatolog, w sensie profesjonalny lekarz, który był w stanie powiedzieć, co się dzieje i dać rozwiązanie - zdradziła Lexy.

Trzeba przyznać, że obecnie po trądziku u Lexy Chaplin nie widać nawet śladu.