Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" zatopiona w pocałunku. "Motyle w brzuchu"

"Królowe Życia". Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek telewizyjnego show. Celebrytka ma w mediach społecznościowych wielu fanów, a niedawno podzieliła się z obserwatorami ciekawym zdjęciem.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska to jedna z barwniejszych "Królowych Życia". Swoją osobowością i podejściem do świata zdobyła serca telewidzów, którzy chętnie śledzą jej życie także poza kamerami. Dagmara jednak skrywa niektóre elementy swojego życia prywatnego. Tym razem - wyjątkowo - pokazała zdjęcie, na którym jest zatopiona w pocałunku z mężczyzną.

Fani celebrytki wierzyli, że zwiąże się ona z Jackiem, który często pojawia się w programie jako przyjaciel "królowej". Niedawno w mediach krążyła informacja o zupełnie innym partnerze, jednak Dagmara sama postanowiła się nie odnosić do tych rewelacji. Kim zatem jest tajemniczy mężczyzna, z którym się całuje?

"Królowe Życia". Dagmara Kaźmierska zatopiona w pocałunku

Wszystko wydaje się wskazywać na to, że bohaterka programu TTV przerwała milczenie w sprawie swoich uczuć. Na swoim instagramowym profilu opublikowała serię zdjęć z tajemniczym mężczyzną, z którym dzieli nie tylko buziaka w policzek, ale i w usta. Wiele mówi także opis, który pojawił się pod najnowszym postem. 

Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny, że w sekundy rozpracowany - napisała zakochana Dagmara.

Jak wynika z opisu, mężczyzna ma na imię Piotr. Niestety, nie pojawiło się więcej informacji na temat mężczyzny, a jego konto na Instagramie jest prywatne. 

Nie chcę nic mówić, ale chyba koś tu nam rozkwita.
Super para, wyjątkowo wspaniała kobieta.
Dużo miłości - pisali zachwyceni obserwatorzy.
 

Okazuje się jednak, że Dagmarze udało się "wkręcić" wielu jej fanów (nas również, przyznajemy).

To ewidentnie nie jest Twoja druga połówka :D internet już huczy, ale to nie jest to - dodają poinformowani fani.

Panowie są fryzjerami, zaś Królowa bywa w ich salonie co jakiś czas. Wszystko wskazuje więc na to, że był to jedynie przyjacielski buziaczek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.