"Podejrzana" ciężarówka pod Białym Domem. Ludzie mają używanie: "Melania nie traci czasu"

Ktoś nagrał wideo, na którym wyraźnie widać, że pod Biały Dom podjechała ciężarówka wynajmowana podczas przeprowadzek. Internauci zaczęli snuć domniemania.

3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbyły się 59. wybory prezydenckie. Mimo że minęło już kilka dni, nadal nie jest znany ostateczny werdykt, bo głosy w kilku stanach wciąż są liczone. Wszystko jednak wskazuje na to, że tegoroczne wybory prezydenckie wygra Joe Biden, którego poparcie rośnie. Na ten moment uzyskał 253 głosów elektorskich, a Trump 213. Jeżeli wynik się nie zmieni, Donald Trump będzie musiał pogodzić się, że wkrótce pożegna się z Gabinetem Owalnym.

AKTUALIZACJA - Kilkanaście minut przed godziną 18 w sobotę podano wyniki wyborów prezydenckich w USA. Wygrywa Joe Biden > > >

ZOBACZ TAKŻE: Melania Trump zaliczyła wpadkę podczas głosowania. Teraz jej rzeczniczka tłumaczy

Pod Biały Dom podjechała ciężarówka do przeprowadzek

W USA emocje sięgają zenitu. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ostateczny wynik. Nic więc dziwnego, że internauci bacznie śledzą, co się dzieje i na różne sposoby odnoszą się do wyborów. W sieci pełno jest memów przedstawiających Donalda Trumpa, Melanię czy Joe Bidena. Jednak ostatnio światło dzienne ujrzało zabawne nagranie. Widzimy na nim "podejrzaną" ciężarówkę pod Białym Domem.

Wideo pojawiło się na Twitterze. Tajemnicza ciężarówka wygląda identycznie jak ta, którą zamawia się do przeprowadzek. Podjechała pod samo wejście budynku. Czyżby Melania już rozpoczęła wyprowadzkę? Tak widzą to użytkownicy Twittera.

Przeprowadzkowa ciężarówka przy Białym Domu. Melania nie traci czasu - podpisano wideo.

Nic dziwnego, że wideo momentalnie podbiło internet, stając się hitem. Internauci licznie żartowali z żony Trumpa. Niektórzy posunęli się nawet do zarzutów, że para prezydencka w obliczu zbliżającej się porażki w wyborach wynosi z Białego Domu cenne przedmioty:

Kiedy mówią, że demokraci fałszują wybory, a to rodzina Trumpów kradnie... meble.
Chcą wynieść stamtąd wszystko, co najcenniejsze - komentują.
Zobacz wideo Donald i Melania Trumpowie rozdają cukierki na Halloween

A Wy jak myślicie, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Czy Donald Trump ma jeszcze szansę?

Sprawdź: Najwygodniejsze dresy damskie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.