Joanna Górska pokonała raka. Dziennikarka ma koronawirusa. Opowiedziała o objawach. "Trochę się pomęczyliśmy"

Joanna Górska jest zakażona koronawirusem. Dziennikarka Polsatu pokazała wynik testu i opowiedziała, jakie ma objawy.

Joanna Górska trzy lata temu dowiedziała się, że ma nowotwór piersi. Dziennikarka Polsat News relacjonowała przebieg swojej choroby w mediach społecznościowych. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę w styczniu tego roku. Z tej okazji wydała nawet książkę. Niestety ze zdrowiem Joanny Górskiej ostatnimi czasy nie jest najlepiej, bowiem okazało się, że reporterka jest zakażona koronawirusem. 

Joanna Górska ma koronawirusa

Joanna Górska o tym, że jest zakażona koronawirusem, poinformowała w mediach społecznościowych. Zamieściła zdjęcie pozytywnego testu na obecność wirusa. Dziennikarka opowiedziała również o towarzyszącej jej objawach. Na szczęście wszystko idzie już w dobrym kierunku, bo dziennikarka czuje się coraz lepiej.

Dzień dobry. Korona dorwała i nas. Od poniedziałku jesteśmy w izolacji, nasi znajomi, z którymi mieliśmy kontakt również. Kacper zupełnie bezobjawowy. Ja i Robert trochę się pomęczyliśmy. Gorączka, ból pleców, głowy, oczu i kości, durzący kaszel. Wydaje się, że wychodzimy już na prostą- czytamy we wpisie.

Joanna Górska apeluje do internautów, aby nie bagatelizowali zagrożenia.

Nie bagatelizujcie COVID, bo nigdy nie wiadomo, jaka będzie reakcja organizmu. Dbajcie o siebie, uważajcie. Oby jak najwięcej z nas przechodziło COVID bezobjawowo lub z objawami, które kładą do łóżka, a nie pod respirator- podsumowała.
 

Nam nie pozostaje nic, jak tylko życzyć Joannie Górskiej i jej rodzinie jak najwięcej zdrowia! 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Górska pokonała raka. Teraz pokazała, jak wyglądają jej włosy po chemioterapii. "Cieszy każdy centymetr"

Zobacz wideo Morawiecki apeluje o pracę zdalną. "Musimy zerwać łańcuch zakażeń"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.