Olga Kalicka pokazała fragment mieszkania. Jest bardzo stylowe i eleganckie. Uwagę zwraca sofa retro

Olga Kalicka pokazała, jak ćwiczy jogę w domu. Naszą uwagę zwróciły jednak stylowe wnętrza, które widać w tle.

Niedawno Olga Kalicka przeprowadziła się do nowego mieszkania. Gdy wrzucała zdjęcia synka, mieliśmy okazję zobaczyć fragment jej salonu. Tym razem przy okazji ćwiczeń jogi gwiazda zaprezentowała kawałek jadalni, inną cześć salonu oraz przedpokój. Jest stylowo!

Olga KalickaOlga Kalicka prosto z nowego mieszkania. "Poznajemy nowe miejsce"

Zobacz wideo Olga Kalicka pokazała nowy kolor włosów: "Musiałam się z tym oswoić"

Olga Kalicka pokazała mieszkanie

Ostatnio aktorka zaprezentowała fanom na Instagramie, jak ćwiczy jogę w domowym zaciszu. Na InstaStories wrzuciła krótkie nagrania, na których mogliśmy podziwiać wykonywane przez nią asany. Nie to jednak zwróciło naszą uwagę, bo w tle wyraźnie widać było fragmenty mieszkania Olgi Kalickiej. Aktorka rozłożyła matę pomiędzy jadalnią a salonem. Dzięki temu można zauważyć, że ma duży ciemnobrązowy stół z wiszącymi nad nim lampkami. Ścianę zdobi piękne i ogromne zdjęcie Nowego Jorku utrzymane w odcieniach bieli oraz czerni. Wnętrze zostało także ozdobione zasłonami w odcieniu koloru zielonego.

Księżna Kate i książę WilliamJest praca w pałacu księżnej Kate i księcia Williama! Najważniejsze kryterium dla kandydata to dyskrecja

Wrażenie zrobiła na nas także sofa w stylu retro w odcieniu butelkowej zieleni. To piękny mebel, który jest w stanie nadać charakteru każdemu wnętrzu.

Olga KalickaOlga Kalicka Instagram/olgakalicka

Jagna Marczułajtis-WalczakJagna Marczułajtis-Walczak wychowuje chore dziecko. Teraz komentuje wyrok TK

To nie wszystko, bo po ćwiczeniach Olga Kalicka postanowiła pochwalić się swoim rozciągniętym ciałem, robiąc zdjęcie w lustrze w przedpokoju. Ten fragment mieszkania jest utrzymany w chłodnych odcieniach szarości i bieli. Nie brakuje abstrakcyjnego obrazu w ramce w podobnych kolorach, szaro-białej szafki, a także szarek podłogi. Nie da się ukryć, że całość robi wrażenie. Mamy nadzieję, że kiedyś Olga Kalicka zdecyduje się pokazać pozostałe pokoju w swoim mieszkaniu. Może oprowadzi fanów po swoich wnętrzach na InstaStories?