Maffashion i Sebastian Fabijański już po zaręczynach? Influencerka wszystko zdradziła w opisie zdjęcia

Maffashion i Sebastian Fabijański niedawno zostali rodzicami Bastiana i wszystko wskazuje na to, że są już po zaręczynach.

Maffashion i Sebastian Fabijański we wrześniu powitali na świecie syna. Ciąża popularnej influencerki owiana była tajemnicą, a Julia Kuczyńska zdecydowała się poinformować fanów o swoim błogosławionym stanie zaledwie kilkanaście dni przed rozwiązaniem. Na instagramowy profil wstawiła zdjęcie z ciążowej sesji, a pod fotografią pojawiły się dziesiątki gratulacji od internautów. 33-latka na początku nie zdradziła imienia dziecka, jednak przez przypadek Sara Boruc wyjawiła je w komentarzu opublikowanym przy okazji Dnia Chłopaka pod jednym z postów Maffashion. Influecerka i aktor nazwali swojego syna Bastian Jan.

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna

Zobacz też: Paparazzi czatują pod domem Maffashion! Nie może wyjść z synkiem na spacer. Młoda mama jednak ich przechytrzyła

Kuczyńska chętnie relacjonuje na swoim instagramowym profilu uroki macierzyństwa. Pokazała już zdjęcie wykonane chwile po karmieniu, wspominała huczne baby shower w luksusowym ogrodzie, a także musiała odpierać ataki wścibskich internautów, którym nie spodobał się fakt, iż influencerka szybko po porodzie wróciła do pracy.

Zobacz też: Maffashion już wróciła do pracy po porodzie. Fanka atakuje: "Co z dzieckiem?!". Młoda mama szybko ją ustawiła

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się?

Maffashion otwarcie wypowiedziała się na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Na początku długiego postu, który dodała na Instagram, nazwała Sebastiana Fabijańskiego narzeczonym. Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice są już po zaręczynach.

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach (bo lubi), ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę, co się dzieje - czytamy w poście, w którym Julia przyznała, że jej ukochany awansował z chłopaka na narzeczonego. 

Pierwsze informacje o związku Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego pojawiły się w październiku 2019 roku. Para przez długi czas utrzymywała swoją relację w tajemnicy przed mediami.

[To była] jakaś strzała amora, coś w tym stylu. W związku musi być trochę podobieństw i muszą być przeciwieństwa, żeby to jakoś zażarło i było ciekawie – powiedziała Plotkowi Maffashion o związku z aktorem.
 

Zobacz też: Maffashion pierwszy raz o związku z Sebastianem Fabijańskim: Strzała Amora! [TYLKO U NAS]

Narzeczonym gratulujemy i życzymy samej pomyślności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.