Wściekła Maffashion wyraża swoje oburzenie: "Jestem wk*%#%*. Czuję i widzę bezradność". Nawiązała do syna

Maffashion dołączyła do grona znanych kobiet, które skomentowały decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Nie ukrywa, że jest wściekła.

Czwartkowa decyzja Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji dalej jest szeroko komentowana. Głos zabrało już mnóstwo osób związanych z show-biznesem, w tym m.in. Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska oraz Olga Frycz. Teraz do tej grupy dołączyła Maffashion, która jest naprawdę wściekła.

Maffashion komentuje decyzję TK

Maff dodała trzy zdjęcia. Na pierwszym pozuje z ciążowym brzuchem, na drugim udostępniła screen z artykułu poświęconego Krzysztofowi Bosakowi. Na ostatnim ujęciu trzyma w ramionach syna i pokazuje środkowy palec skierowany w stronę obiektywu.

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach (bo lubi). Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę, co się dzieje. Jestem wk*%#%*. Czuję i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu. WTF!? - napisała wściekła.
Zobacz wideo Decyzja TK

Następnie zwróciła się do syna, który przyszedł na świat w połowie września:

Patrzę na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuję, że mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, że... #strajkkobiet #chcemiecwybor #prawakobiet #powiedzkomuś - dodała.
 

Niektórzy podziękowali jej za to, że zabiera głos w tak ważnych sprawach, gdyż jako osoba o takich zasięgach ma wpływ na młodych ludzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.