Martyna Wojciechowska oburzona przygotowaniami do protestów. "Działania finansowane z naszych podatków, do cholery!"

Martyna Wojciechowska wrzuciła na Instagram nagrania z warszawskiego Żoliborza, gdzie tłum policjantów szykował się do protestów.

W czwartek 22 października zapadł wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Zdecydowano, że terminacja ciąży w przypadku ciężko uszkodzonych płodów oraz śmiertelnych i genetycznych wad jest niezgodna z Konstytucją. Wyrok ten oburzył społeczeństwo i wywołał lawinę protestów. W piątek 23 października przez Warszawę przeszedł marsz oburzonych ludzi.

Tymczasem Martyna Wojciechowska pokazała na Instagramie, jak wyglądały przygotowania policji do protestów. Była oburzona.

Zobacz też: Zielińska podzieliła się intymnym ujęciem w ciąży. Po raz pierwszy wyznała: "Nie spałam. Płakałam, czekając na dobre wieści"

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Martyna Wojciechowska wściekła na rząd

Dziennikarka wrzuciła na Instagram nagranie z warszawskiego Żoliborza. Gwiazda przemieszczała się samochodem i nagrywała przygotowania policji do protestów. Na miejscu było kilkadziesiąt policjantów, którzy obstawili dom Jarosława Kaczyńskiego. To oburzyło Martynę Wojciechowską.

Warszawa Żoliborz TERAZ! Przygotowania policji do spotkania z protestującymi pod domem prezesa. To są działania finansowane z naszych podatków, do cholery! Ochrona prezesa PiS - napisała wzburzona.

Policyjny kordon chronił domu Jarosława Kaczyńskiego przed wzburzonym tłumem. To jednak nie zniechęciło protestujących, którzy wykrzykiwali różne hasła. Na miejscu nie zabrakło wielu gwiazd, które w sieci niejednokrotnie poruszały ważne społecznie i politycznie kwestie. Wśród nich były Zofia Zborowska, Małgorzata Trzaskowska czy Joanna Przetakiewicz.

Więcej na ten temat: Gwiazdy protestują po wyroku TK ws. aborcji. Na ulice Warszawy wyszli m.in. Trzaskowscy, Musiał, Zborowska

Więcej o: