"Plotkersi". Qczaj poróżnił się z Ewą Chodakowską! "Bliżej mi do Ani". Co się wydarzyło?

Qczaj wystąpił w kolejnym odcinku "Plotkersów". W rozmowie z Cezary Wiśniewskim opowiedział o ukochanym, zmierzył się z krytycznymi komentarzami na swój temat i wyznał, że uwielbia Annę Lewandowską. Z Ewą Chodakowską nie jest mu już po drodze.

Qczaja pokochały miliony Polek. Idealnie opisuje go określenie, że jest mały, ale ma wielkie serce. Celebryta od lat stara się namawiać Polaków do uprawiania sportu i zdrowego jedzenia. W ostatnich miesiącach głośno było o nim za sprawą ważnego oświadczenia, w którym opowiedział, że jest gejem i jako dziecko został zgwałcony. Prowadzący "Plotkersów", Cezary Wiśniewski, porozmawiał z nim o przeszłości. Panowie poruszyli też aktualne tematy - jednym z nich była relacja Daniela z dwiema najpopularniejszymi trenerkami w kraju - Anną Lewandowską i Ewą Chodakowską. Z którą z pań Qczaj pojechałby na obóz? Stanowcza odpowiedź!

Zobacz wideo

Qczaj poróżnił się z Ewą Chodakowską

Reporter Plotka był mocno zaskoczony, kiedy okazało się, że Qczaj bez wahania odpowiedział na pytanie, na obóz której trenerki pojechałby chętniej. Okazuje się, że Daniel bardzo dobrze dogaduje się z Anną Lewandowską, natomiast z Ewą Chodakowską stracił kontakt.

Najchętniej pojechałbym na swój obóz, bo mam swoje fit larwy, ale jak miałbym wybierać to na obóz Ani. Wiesz co, ja lubię, jak ktoś się mną opiekuje, a Ania jest w tym dobra, bo jest mamą i umie się opiekować. Druga sprawa to taka, że po prostu bliżej mi do mamy, bo mamy się na Instagramie i łatwiej jest tam pisać. Z Ewą nie mamy się na Instagramie, więc... Nie obserwujemy się. Przyszedł taki czas. Ewa przestała mnie pierwsza obserwować, ale to już jej trzeba pytać, co się stało. 

Qczaj zaznaczył, że jego relacji z Chodakowską nie należy nazywać konfliktem. Jednak coś czujemy, że między tą dwójką pojawiło się ostre spięcie.

Nie ma konfliktu, bo nie ma tematu. Nie wiem, co się dzieje u Ewy i lepiej mi z tym.

Jak myślicie, dlaczego Ewa postanowiła przestać obserwować kolegę po fachu i urwać z nim kontakt?

Więcej o:
Copyright © Agora SA