Justyna Żyła pomogła byłemu mężowi w rozkręceniu dochodowego biznesu. To dzięki niej skoczek ma dziś firmę

Justyna Żyła i Piotr Żyła siedem lat temu prowadzili wspólnie odzieżowy interes. Skoczek otworzył własną firmę dzięki byłej żonie, która zainspirowała go w nietypowy sposób.

Justyna Żyła zaistniała w show-biznesie dzięki medialnemu rozwodowi z Piotrem. Zaradna 33-latka wykorzystała swoje pięć minut sławy i wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami" oraz dostała własny program, w którym próbowała pogodzić skłóconych małżonków. Dziś nazwisko byłej żony skoczka pojawia się w mediach głównie za sprawą kolejnych szpil, które wbija ojcu swoich dzieci. "Znana osobowość medialna", jak przestawiono ją w paradokumencie, w którym zagrała epizod, stara się także ułożyć swoje miłosne życie na nowo. Od niedawna spotyka się z "A." i chętnie pokazuje w mediach społecznościowych pojedyncze kadry z randek z tajemniczym mężczyzną.

Zobacz też: Justyna Żyła kusi nogami w fotorelacji ze spotkania z partnerem: "Ja uwielbiam go"

Justyna Żyła pomogła Piotrowi Żyle. Przed laty założyli razem dochodowy biznes

Piotr Żyła i Justyna, z domu Lazar, stanęli na ślubnym kobiercu w 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, Jakuba i Karoliny. Małżeński związek Żyłów przetrwał dwanaście lat, a ostatecznie zakończył się rozwodem za porozumieniem stron w listopadzie 2018 roku. Niewielu pamięta, że zanim para rozpoczęła medialne przepychanki, otworzyła wspólny biznes. Na pomysł na dochodowy interes wpadł Piotr zainspirowany prezentem od żony. Justyna dała swojemu mężowi czapkę zimową, która okazała się pretekstem do stworzenia własnej linii nakryć głowy:

Dużo osób pytało go na Facebooku o możliwość zakupu takiej samej. I Piotr wpadł na pomysł: Może bym sam zaprojektował swoją kolekcję? - przyznała Justyna w 2013 roku w rozmowie promującej rodzinny biznes.

Marka Heho oferuje czapki, skarpetki i multiscarfy z zabawnymi wzorami, które mają odzwierciedlać poczucie humoru Piotra. Skoczek przyznał, że Justyna wspierała go w prowadzeniu biznesu, a nawet pojawiała się na zdjęciach prezentujących akcesoria:

Chciałem dać kibicom swój gadżet. To, co się ze mną kojarzy, to czapka. Tak wyszło, że żona prowadzi sklep właśnie z czapkami.

Zobacz też: Justyna Żyła w pociągu z nowym ukochanym. Podpis niby uroczy, a jednak szpila dla Piotra

Produkty Heho wciąż są dostępne, jednak gości internetowego sklepu witają już jedynie zdjęcia Piotra. Wygląda na to, że interes, mimo rozwodu wciąż się kręci.

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko
Więcej o: