Blanka Lipińska rozmyśla nad życiem po rozstaniu z Baronem. Brat dał jej pewną radę

Nie milkną echa po rozstaniu Blanki Lipińskiej i Barona. Celebrytka po kilku dniach przerwy powóciła do mediów społecznościowych.

Blanka Lipińska na początku ukrywała swój związek z Baronem, jednak nie wytrzymała zbyt długo. Po kilku tygodniach Baron na dobre zagościł w życiu Blanki, a także w jej mediach społecznościowych. Nie brakowało wspólnych zdjęć, czy relacji z randek, czy wakacji. Wydawałoby się, że pomiędzy tą dwójką wszystko układa się idealnie, jednak prawda okazała się niestety zdecydowanie inna. Jeszcze 30 września Blanka składała Baronowi życzenia z okazji Dnia Chłopaka, a zaledwie kilka dni później poinformowała o rozstaniu. 

ZOBACZ TEŻ: Blankę Lipińską czeka kolejny remont w mieszkaniu. Teraz jest w nim pokój dla Barona. Nie brakuje też zdjęć muzyka

Blanka Lipińska rozmyśla nad życiem po rozstaniu 

Oficjalnie zarówno Blanka, jak i Baron nie opowiedzieli dokładnie o przyczynach rozpadu swojego związku, jednak w mediach mówiło się, że muzyk zaangażował się nieco mniej w związek niż Blanka, która miała coraz to poważniejsze plany. Tuż po rozstaniu Blanka wyleciała na urlop, skąd dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami. Tym razem zamieściła fotkę w bikini i podzieliła się z fanami radą, którą dostała od swojego brata. 

Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną: Rybka... życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG... - czytamy pod postem Blanki. 

Czyżby w ten sposób nawiązała do rozstania z Baronem? Pod fotką pojawiła się cała masa komentarzy. Zdecydowana większość internautów nie omieszkała skomplementować figury Blanki. 

Dobra forma ciotka!
Co za ciało! Zazdroszczę. 
Sylwetka marzenie- piszą pod zdjęciem. 
 

Też jesteście pod wrażeniem? 

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska ociera łzy po rozstaniu z Baronem. Na Instagramie ujawniła, co jej pomaga wyleczyć złamane serce

Zobacz wideo Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem odpoczywa w Egipcie