Agata Rubik pozuje bez makijażu, a troskliwi fani martwią się o jej zdrowie. "Czy nie ma pani anemii?". Odpowiedziała

Agata Rubik pochwaliła się sklejką dwóch zdjęć. Na jednym pozuje w makijażu, a na drugim całkiem naturalnie. Takie zestawienie zaniepokoiło jedną z obserwatorek.

Agata Rubik zadebiutowała w polskim show-biznesie już 15 lat temu, gdy dostała się do finału konkursu Miss Polonia. To właśnie tam wypatrzył ja Piotr Rubik, z którym w 2008 roku wzięła ślub. Przez sporą różnicę wieku związek pary budził niemałe kontrowersje w mediach, które to z biegiem czasu zmalały. Teraz Agata spełnia się w roli mamy, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Większość internautów jest pod wrażeniem modelki w naturalnym wydaniu, jednak znaleźli się i tacy, którzy mają pewne zastrzeżenia. 

ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik z rozbawionymi córkami i mężem wspierają fanów w dobie pandemii. To najlepsze, co dziś zobaczycie

Agata Rubik bez makijażu 

Agata Rubik bacznie relacjonuje niemalże każdy aspekt życia rodzinnego na Instagramie, więc fotka bez makijażu nie jest w jej przypadku niczym nadzwyczajnym. Pod postem pojawiło się sporo komplementów, ale jedna z obserwatorek zdecydowała się dać kilka rad modelce. Przy okazji wyraziła swoje zmartwienie jej wyglądem. Podejrzewa anemię. 

Zdecydowanie lepiej w makijażu, a już obowiązkowo rzęsy i usta muszą być umalowane, bo bardzo ma pani blade i czasami myślę, czy nie ma pani anemii. Może warto rozpatrzyć makijaż permanentny. Oczywiście rysów twarzy może pozazdrościć pani niejedna- napisała pod zdjęciem internautka.

Co ciekawe, sama zainteresowana odniosła się do obaw obserwatorki. 

Może lekką mam - napisała Agata Rubik o domniemanej anemii. 
 

A wam Agata Rubik w której wersji podoba się bardziej? 

ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik pokazała zdjęcie starszego brata. Fryzurę ma jak jej mąż w przeszłości, ale uśmiech identyczny jak siostra

Zobacz wideo Agata Rubik pokazuje, jak świętowali z Piotrem jego urodziny