Michele Morrone pochwalił się swoją posiadłością. Aktor "365 dni" kupił nowy dom

Nieznany wcześniej szerszemu gronu włoski aktor zyskał popularność dzięki udziałowi w produkcji Blanki Lipińskiej. Gwiazdor mógł pozwolić sobie na zakup nieruchomości, którą z chęcią pochwalił się na Instagramie.

Michele Morrone pojawił się w polskich mediach za sprawą występu w kinowej ekranizacji książki "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Włoski aktor zdobył popularność nie tylko w Polsce, ale również za Oceanem, bowiem film odniósł sukces także na platformie Netflix. Pozwoliło to gwiazdorowi na planowanie przeprowadzki do Hollywood i rozwój kariery poza granicami swojego kraju. Michele został zaangażowany nawet w realizację ekskluzywnej kampanii domu mody Dolce&Gabbana. Nic dziwnego, że udział w międzynarodowych projektach zapełnia portfel aktora w szybkim tempie. Dzięki temu Morrone mógł kupić nową nieruchomość, którą pochwalił się na Instagramie. Podobają Wam się takie wnętrza?

Michele Morrone kupił nowy dom

Media społecznościowe włoskiego aktora uginają się pod pełnymi zachwytów komentarzami fanek przystojniaka. Michele uzbierał na Instagramie aż dziesięć milionów obserwatorów. Ostatnio mogli oni podziwiać nowy dom, w którym zamieszkał Morrone. Posiadłość nie jest jeszcze do końca urządzona, jednak już teraz widać ogromny wnętrzarski potencjał. 

Aktor od kilku miesięcy próbuje odnaleźć swoje miejsce również w branży muzycznej, dlatego też w zakupionej przez niego nieruchomości nie mogło zabraknąć profesjonalnego sprzętu do nagrań i instrumentów. Michele z radością "zaprosił" internautów do nowego lokum. 

Witam w moim nowym domu - zakomunikował podekscytowany gwiazdor w instagramowej relacji. 

Michele MorroneMichele Morrone Instagram/ @iammichelemorroneofficial

Wnętrza utrzymane w jasnych barwach przypadły Wam do gustu?

Sprawdź: Modne dresy męskie!

Zobacz wideo Erotyczne sceny mogą zawstydzić nawet najśmielszego aktora!