Michele Morrone w gorącej sesji. Gwiazda "365 dni" w kampanii Dolce&Gabbana to spełnienie marzeń jego wielbicieli

Występ w filmie "365 dni" otworzył Michele Morrone furtkę do światowego show-biznesu. Ostatnio aktor wziął udział w kampanii dla włoskiego domu mody.

Michele Morrone to włoski aktor i muzyk, który o prawdziwej popularności może mówić dopiero od momentu, w którym zagrał w erotyku Blanki Lipińskiej. Śpiewający aktor zyskał miliony fanów na całym świecie, nic więc dziwnego, że dostaje coraz więcej ofert współpracy. Ostatnio sam pochwalił się, że już niedługo przeprowadza się do Hollywood, ponieważ będzie kręcił nowy film, "Ten dzień". W poniedziałek na jaw z kolei wyszło, że Morrone wziął udział w nowej kampanii włoskiego domu mody. Świetne zdjęcia!

ZOBACZ TEŻMichele Morrone przestał obserwować na Instagramie Annę Marię Sieklucką. Wyjaśnia, co się stało

Zobacz wideo Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka o najtrudniejszych scenach w "365 dni"

Michele Morrone twarzą Dolce&Gabbana

Aktor ma powody do świętowania. Do tej pory Don Massimo z filmu "365 dni" był twarzą Dolce&Gabbana Man, a na Instagramie marki nie brakuje jego zdjęć. Po raz pierwszy Michele wziął udział w sesji promującej zarówno kolekcję męską, jak i damską. Zdjęcia do kampanii zostały wykonane w Neapolu, a przystojnemu Włochowi w czasie pracy towarzyszyła piękna modelka Chiara Scelsi. 

 

Na udostępnionych przez firmę zdjęciach, Morrone w spodenkach i koszuli eksponuje tatuaże i mięśnie. Nie brakuje też "odważniejszych" stylizacji, bo aktor zapozował w bokserkach i męskim tank topie

 

Warto wspomnieć o tym, że Michele Morrone jeszcze przed rozpoczęciem kariery aktorskiej pracował jako model. Na jego Instagramie nie brakuje zdjęć z profesjonalnych sesji. 

POLECAMYBlanka Lipińska popełniła błąd ortograficzny! Autorka przyznała się, że ma dysortografię. Zaskoczeni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.