Główny gwiazdor "Gry o tron" zostanie ojcem! W sieci pojawiły się zdjęcia jego żony

Aktorzy wcielający się w bohaterów "Gry o tron" zyskali niebywałą sławę. Jednym z nich jest Kit Harington, który wkrótce zostanie ojcem! Niedawno w sieci pojawiła się radosna nowina.

"Gra o tron" zdobyła wielką popularność na całym świecie. Zdarza się, że fani produkcji specjalnie zwiedzają rejony Chorwacji, by zobaczyć, gdzie nagrywane były niektóre sceny serialu. Teraz wyszło na jaw, aktor wcielający się w głównego bohatera zostanie ojcem! W sieci pojawiło się zdjęcie Rosen Leselie z zaokrąglonym brzuchem.

POLECAMYSophie Turner i Joe Jonas zostali rodzicami! Poznaliśmy imię oraz płeć dziecka

Zobacz wideo Emilia Clarke śpiewa "Last Christmas" w zwiastunie nowego filmu na święta

Kit Harington zostanie ojcem. W sieci pojawiły się zdjęcia jego ukochanej z zaokrąglonym brzuchem!

 

Radosną nowiną jako pierwsza podzieliła się jedna z założycielek magazynu "MAKE", Ursula Lake, która zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcia Rose Leslie z najnowszej sesji. Na fotografiach widać zaokrąglony brzuszek. 

Wyjątkowy zespół złożony z samych kobiet zrealizował tę sesję Rose w wyjątkowym dla niej czasie, gdy przygotowuje się, by zostać matką - czytamy w opisie zdjęcia.

Przypomnijmy, że Kit Harington i Rose Leslie poznali się w 2012 roku na planie serialu "Gra o tron". Para wzięła ślub w 2018 roku. Uczucie połączyło grane przez nich postacie, Jona Snowa i Ygritte, jednak szybko okazało się, że romans na małym ekranie ma swoje odbicie w rzeczywistości. 

YgritteYgritte materiały prasowe

Teraz para weszła na kolejny etap. Bohaterowie słynnego serialu spodziewają się dziecka, a my czekamy na kolejne fotografie!

ZOBACZ TEŻOlga Kurylenko czuje się już lepiej, ale kolejna aktorka z Hollywood potwierdziła zakażenie koronawirusem. To gwiazda "Gry o tron"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.