Grażyna Torbicka pozuje w balowej sukni Violi Piekut. Wygląda jak milion dolarów. Zdjęcie skomentowała Wojciechowska

Na Instagramie Violi Piekut pojawiło się zdjęcie Grażyny Torbickiej w balowej sukni. Internauci są pod wrażeniem. Swoje trzy grosze dorzuciła też Martyna Wojciechowska.

Grażyna Torbicka to bez wątpienia ikona polskiej telewizji, jak również mediów. Na przestrzeni lat zdążyła na tyle ugruntować swoją pozycję, że nawet podczas zmian w Telewizji Polskiej nie  czekała długo na telefony z propozycjami pracy od konkurencji. Sama zainteresowana przy okazji jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych Polek. Kobiety są pod wrażeniem jej stylu i chętnie chciałyby prezentować się tak, jak ona. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza gdy widzi się najnowsze zdjęcie, które zamieściła u siebie na Instagramie Viola Piekut.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska uderzona przez samochód w Bejrucie. Udostępniła nagranie na Instagramie: Moja wina, źle szłam

Grażyna Torbicka w balowej sukni Violi Piekut

Viola Piekut to z pewnością jedna z ulubionych projektantek Grażyny Torbickiej. Dziennikarka od jakiegoś czasu często pojawia się w jej salonie i właśnie jej kreacje wybiera na ważne wyjścia. A takie chyba się właśnie szykuje, ponieważ projektantka pochwaliła się zdjęciem gwiazdy w swojej kreacji.

Gdy doskonałość goni doskonałość. Ten widok wnosi do naszych serc dużo najwspanialszego ciepła. Klasa i urok- napisała dumnie projektantka pod zdjęciem.
 

Fani podzielają zachwyty projektantki, o czym dają znać w komentarzach pod zdjęciem. 

Przepiękna kobieta w przepięknej kreacji.
Pani Torbicka jest dla mnie prawdziwa ikoną! Subtelna, inteligentna i pełna klasy. Wiele osób powinno brać przykład.
Klasa - piszą pod zdjęciem. 

Swoje trzy grosze dorzuciła również Martyna Wojciechowska.

Niesamowita, piękna- dodała dziennikarka. 

Podzielacie ich zachwyty? 

ZOBACZ: Mąż Grażyny Torbickiej padł ofiarą oszustów. Wykorzystano go do reklamy suplementów: Nie mogę tego zostawić bez reakcji

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes