Co powiedziała księżna Kate, kiedy zobaczyła księcia Williama w mundurze? Specjalistka od czytania z ruchu warg nie ma wątpliwości

Kiedy w 2006 roku Kate Middleton pojawiła się na wojskowej paradzie w Sandhurst, Brytyjczycy byli niemal pewni, że to przyszła żona Williama. Po latach wyszło na jaw, co Kate powiedziała na widok swojego chłopaka paradującego w mundurze.

Kate Middleton i książę William uważani są za wzorową książęcą parę. Poznali się w 2001 roku, podczas nauki na Uniwersytecie St. Andrews. Przyjaźń stopniowo przeradzała się w miłość, choć początki ich związku nie były wcale idealne. Królewski biograf Andrew Morton zdradził w jednej ze swoich monografii, że w relacji Williama i Kate dochodziło do licznych kłótni i spięć. Nic dziwnego, że w 2007 roku media obiegła informacja o zakończeniu ich związku. Na szczęście plotki okazały się wyssane z palca. Para zaręczyła się w październiku 2010 roku, a pół roku później stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz też: Semestr nauki dzieci księżnej Kate i księcia Williama to kilkaset tysięcy złotych. George i Charlotte mają nietypowe zajęcia

Od początku związku Kate Middleton wspierała Williama w pełnieniu jego książęcych obowiązków. Dzięki nienagannemu stylowi i dobrym manierom prasa szybko ogłosiła ją idealną kandydatką na żonę dla syna księżnej Diany. Kiedy 14 lat temu William kończył naukę w Akademii Wojskowej Sandhurst, jego dziewczyna Kate pojawiła się oficjalnej paradzie z udziałem królowej Elżbiety i mundurowych. Na uroczystości w Sandhurst zabrała swoich rodziców, Carole i Michaela. Pamiętnego grudniowego dnia fotoreporterzy nie odstępowali Middleton na krok. Przyszła księżna zachwyciła publikę spontanicznymi reakcjami na widok swojego chłopaka maszerującego wśród kolegów wystrojonych w mundury. Po latach od tamtego podniosłego wydarzenia ekspertka od czytania z ruchu warg zdradziła, co Kate szepnęła w momencie, gdy zauważyła księcia Williama.

Kate Middleton była pod wrażeniem, gdy zobaczyła Williama w mundurze. Wiadomo, co powiedziała

Okazuje się, że Kate Middleton bardzo entuzjastycznie zareagowała na swojego chłopaka wtopionego w tłum wojskowych:

Uwielbiam go w mundurze. Ależ on seksowny! - wyszeptała przyszła księżna.

Zagadka tajemniczych szeptów Middleton została rozwiązana w dokumencie "Royal Wive", poświęconym kobietom w rodzinie królewskiej. Dziennikarze przyznali, że w momencie, gdy Kate pojawiła się w Sandhurst, byli niemal pewni, że widzą przyszłą żonę Williama:

Nie spodziewaliśmy się, że Kate i jej rodzina pojawią się na uroczystości. Ja i wielu fotografów i dziennikarzy byliśmy na stoisku prasowym. Nagle kątem oka dostrzegliśmy Kate, jej matkę i ojca. Pamiętam, że powiedziałem do osoby obok mnie: Ta kobieta będzie naszą przyszłą królową - przyznał jeden z dziennikarzy.

Zobacz też: W stawie przy pałacu księcia Williama i księżnej Kate znaleziono zwłoki. Policja prowadzi dochodzenie

Zobaczcie zdjęcia z parady w Sandhurst. Kate w kapeluszu z ogromnym rondem i w czerwonym płaszczu wyglądała jak przyszłą księżną przystało?

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę