Księżna Kate wystąpiła w sukience z Zary. Na tę kreację może pozwolić sobie niemalże każda kobieta

Na instagramowym profilu księcia i księżnej Cambridge pojawił się wpis od Kate, która wcieliła się w rolę jurorki konkursu o ważnej tematyce.

Kate Middleton niedawno ujawniła, że sędziowie konkursu „Hold Still” wybrali 100 szczęśliwców, których prace zawisną w galerii bez ścian, jedynej w swoim rodzaju wystawie cyfrowej, którą będzie można podziwiać już w przyszły poniedziałek, 14 września. Warto wspomnieć, że projekt, który ma na celu uchwycenie tego, jak wyglądało życie podczas pandemii w całej Wielkiej Brytanii, otrzymał ponad 30 000 zgłoszeń.

Zobacz wideo

Księżna Kate opowiedziała o konkursie w sukience z Zary

W najnowszym poście na Instagamie księżna Kate przedstawiła sędziów konkursu, i dorzuciła kilka słów od siebie. Oprócz żony Williama w składzie jury znaleźli się: Nicholas Cullinan, Lemn Sissay, Ruth May i Maryam Wahid. Dodajmy, że projekt powstał przy współpracy z Narodową Galerią Portretów, której księżna jest mecenasem. W poście nie zabrakło osobistych słów od księżnej Kate. 

Chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy zgłosili się i wzięli udział. I wielkie podziękowania dla moich kolegów jurorów. Ogromnie doceniam czas i poświęcenie, które okazali dla projektu - księżna Cambridge - czytamy we wpisie.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na strój księżnej. W dołączonym Kate miała na sobie stylową, ciemnozieloną sukienkę z Zary w kwiatowe wzory. Kreacja pochodzi z kolekcji wiosna 2020. Trzeba przyznać, że świetnie się prezentuje.

 

Królewska producentka w ITV News, Lizzie Robinson, zacytowała na Twitterze wypowiedź księżnej Kate dotyczącą prac konkursowych.

Byłam tak przytłoczona reakcją publiczności na Hold Still, jakość obrazów była niezwykła, a przejmowanie i historie kryjące się za nimi były równie poruszające.

Wcale nie dziwimy się, że prace były na wysokim poziomie, jednak nie spodziewaliśmy się, że zrobią takie wrażenie na samej księżnej. Gratulujemy zwycięzcom!