Tola Szlagowska z Blog 27 nadal śpiewa. Tak teraz wygląda wokalistka. Nie przypomina dawnej siebie

Tola Szlagowska przez lata od rozwiązania zespołu Blog 27 bardzo się zmieniła. Choć nie przypomina dawnej siebie, nie zrezygnowała z muzyki. Widać, jak bardzo dojrzała.

Blog 27 był polskim zespołem, który w 2005 roku bił rekordy popularności. 13-letnie wówczas Alicja Boratyn i Tola Szlagowska wyróżniały się nie tylko młodym wiekiem, ale też charakterystycznymi i odważnymi stylizacjami. Mimo że dziewczyny nie zrobiły spektakularnej kariery, to trzeba przyznać, że przez jakiś czas było o nich głośno. Obecnie Ala śpiewa w duecie z Jakubem Sikorą, tworząc grupę Ala|Zastary. Tworzą też parę nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Wszystko wskazuje również na to, że niedawno wzięli ślub. A co słychać u jej koleżanki z zespołu? Tola bardzo się zmieniła. 

Tola Szlagowska z Blog 27 wciąż tworzy muzykę

Tola po ogromnym sukcesie zespołu wyruszyła w trasę koncertową z popularnym niemieckim boys bandem "Tokio Hotel". Po zwiedzeniu całej Europy, wokalistka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by rozpocząć naukę w szkole muzycznej. Od tamtej pory jej kariera zdecydowanie zwolniła. Tola nie została gwiazdą, ale też i nie zrezygnowała z muzyki. Szlagowska sporadycznie przypomina o sobie wyjściem na ściankę lub wypuszczeniem nowej piosenki. Zmieniła też swój wizerunek i zaczęła tworzyć całkowicie inny rodzaj muzyki.

Nagrywam w Los Angeles ze znajomym teamem producenckim i w Warszawie z tutejszym producentem i muzykami. Płyta jest trochę tu trochę tam, tak jak ja. Mam nadzieję, że uda mi się ją skończyć do jesieni - mówiła Tola w 2017 roku.

W 2018 roku pojawił się jej singiel "Atmosphere". Balladę promował artystyczny teledysk, który odbiegał całkowicie od pierwszego stylu artystki. 

 

Podobnie stało się z wyglądem Toli. Po zbuntowanej nastolatce nie ma śladu. Mocny makijaż i krzykliwe ciuchy zastąpiła naturalność. 

 
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania