Wokalistka z zespołu Blog 27 wzięła ślub? Alicja Boratyn pochwaliła się zdjęciami w sukni ślubnej!

Alicja Boratyn jest już po ślubie? Wszystko na to wskazuje! Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się kilkoma zdjęciami z ukochanym w ślubnych stylizacjach.

Alicja Boratyn zdobyła popularność w 2005 roku, kiedy to razem z Tolą Szlagowską założyła zespół Blog 27. Mimo że dziewczyny nie zrobiły spektakularnej kariery, to przez jakiś czas było o nich głośno. Obecnie Ala śpiewa w duecie z Jakubem Sikorą, tworząc grupę Ala|Zastary. Ala i Kuba tworzą jednak parę nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Wszystko wskazuje również na to, że właśnie wzięli ślub.

Zobacz: Pamiętacie Alicję Boratyn z zespołu Blog 27? Wokalistka gra w nowym zespole ze swoim chłopakiem. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Alicja Boratyn już po ślubie?

Wokalistka i jej ukochany wrzucili na Instagram kilka selfies w ślubnych stylizacjach. Zdjęcia nie pochodzą jednak z żadnej profesjonalnej sesji, zostały za to zrobione w samochodzie. Pod fotografią Alicja napisała:

Zamiast kwiatów poprosimy $$$. #lol
 

Oczywiście pod zdjęciami nie zabrakło komplementów od fanów i znajomych, a także lawiny gratulacji. Uwagę zwracają jednak dwa komentarze, które mogą świadczyć o tym, że do ślubu wcale nie doszło, a stylizacje są elementem teledysku!

Myślałam, że jesteście na planie nowego teledysku! Najlepszego kochani.
Nowy teledysk?!

Na ten komentarz Alicja Boratyn odpowiedziała bardzo wymownie, dodając jedynie "milczącą" emotkę, jakby nie chciała ujawniać tajemnicy. Sami zobaczcie:

Alicja BoratynAlicja Boratyn Instagram/ala.zastary

Bez względu jednak na to, czy Alicja i Jakub jedynie nagrywali nowy teledysk, czy może faktycznie stanęli na ślubnym kobiercu, my przyłączamy się do gratulacji!

Zobacz też: Kiedyś szokowała ubiorem i wypowiedziami. Dziś Tola Szlagowska ma zupełnie inny styl i nagrywa z producentem muzycznym gwiazd