Paulina Krupińska broni Anny Lewandowskiej. Tłumaczy zachowanie przyjaciółki: To kwestia jej poczucia humoru

Kolejna osoba zabiera głos w sprawie afery, jaką wywołał film Anny Lewandowskiej dotyczący body shamingu. Tym razem wypowiedziała się Paulina Krupińska, która prywatnie jest przyjaciółką trenerki.

Anna Lewandowska kilka dni temu opublikowała nagranie, na którym tańczy w kostiumie imitującym dodatkowe kilogramy. Trenerka wywołała niemałe kontrowersje. Wiele kobiet uznało, że to body shaming i fat shaming. Swoje stanowisko zajęła też Maja Staśko, która otrzymała od prawników trenerki pismo, z którego wynikało, że jeśli nie usunie krytykujących celebrytkę wpisów, to spotkają się w sądzie, co może kosztować aktywistkę nawet 50 tysięcy złotych. Swoje oburzenie na reakcję prawników Lewej wyraziła już m.in. Paulina Młynarska, jednak znalazły się i koleżanki z show-biznesu, które stanęły za nią murem. Jedną z nich jest Paulina Krupińska. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Młynarska mocno komentuje aferę z przebraniem Anny Lewandowskiej. "Napisałabym dużo ostrzej, ale boję się pozwu"

Paulina Krupińska broni Ani Lewandowskiej

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska kolegują się od wielu lat, więc nic w tym dziwnego, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" stanęła w jej obronie. W rozmowie z reporterem serwisu Pudelek wypowiedziała się na temat afery. 

Mnie w żaden sposób to nie oburza, bo ja znam poczucie humoru Ani. (...) My z Anią robimy sobie różne żarty prywatnie i wiem, jakie ona ma poczucie humoru i mogę rękoma i nogami za nią potwierdzić, że w 100 proc. nie miała nic złego na myśli. Naprawdę. Jak to zostało odebrane? Niefajnie. Wiem, że Ania napisała bardzo długi post, w którym wyjaśnia to, jak ona wspiera kobiety. Musicie jechać na jej obóz. Ona jest wielkim wsparciem dla dziewczyn. Wiele kobiet dzięki niej zmieniło swoje życie. Ona robi wiele dla kobiet i nigdy nie staje w kontrze do kobiet i tutaj chce ją obronić- tłumaczyła. 

Podzielacie zdanie Pauliny Krupińskiej? 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o samoakceptacji i dążeniu do "ideału"