Katarzyna Cichopek skomentowała zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Odniosła się do głośnego odejścia Macademian Girl

Katarzyna Cichopek od zeszłego tygodnia u boku Macieja Kurzajewskiego realizuje się jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Aktorka odniosła się do głośnego odejścia poprzedników, kierując szczere słowa do Tamary i Roberta.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. W "Pytaniu na śniadanie" z pewnością ich nie brakuje, a wprowadzone bez szczególnej zapowiedzi generują wiele domysłów, plotek i show-biznesowych aferek. Nieporozumień nie dało się uniknąć również w kwestii odejścia z programu popularnej pary prowadzących. Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy pożegnali się ze śniadaniówką Telewizji Polskiej, ujawniając przy tym niezbyt pozytywne szczegóły współpracy z produkcją. Kto ich zastąpił? Na kanapie "PnŚ" zasiadła Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Aktorka oficjalnie skomentowała głośne rozstanie Macademian Girl z TVP!

Zobacz wideo Wielki debiut Kasi Cichopek w śniadaniówce!

Katarzyna Cichopek o odejściu Macademian Girl

Debiut Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie" zebrał mocno skontrastowane opinie telewidzów. Pomimo tego aktorka niezmiernie cieszy się z nowego wyzwania, o czym przekonuje między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych, chwaląc się pracą w porannym programie. Jej instagramowy post skomentowała nawet poprzednia prowadząca, Macademian Girl.

 

Teraz to aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie głośnego odejścia Tamary oraz medialnego konfliktu blogerki z władzami TVP i producentami śniadaniówki. W wywiadzie dla Plejady Cichopek skomentowała zmiany w programie. 

Wszystkim zmianom towarzyszą emocje, szczególnie kiedy w tak lubianym programie, jak 'Pytanie na śniadanie' pojawiają się nowi prowadzący. Przykro mi, że z programem pożegnali się Tamara i Robert, było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Uwielbiam ich i uważam za cudowne i ciepłe osoby, życzę im powodzenia i trzymam mocno kciuki za ich wszystkie przyszłe projekty. 

Cieszymy się, że ta mało komfortowa sytuacja nie zniszczyła przyjaznych stosunków Katarzyny i Tamary!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.