Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie są wściekli i rozczarowani

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to nowa para prowadzących "Pytania na śniadanie". Aktorka i dziennikarz sportowy mają już za sobą debiut w roli prowadzących.

W czwartkowy wieczór 27 sierpnia gwiazdy Telewizji Polskiej przybyły na prezentację jesiennej ramówki. Podczas wydarzenia potwierdzono krążące plotki o tym, że Tamarę Gonzalez Pereę, czyli Macademian Girl i Roberta El Gendy w "Pytaniu na śniadanie" zastąpią Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Gwiazda "M jak miłość" za pośrednictwem Instagrama podzieliła się radosną nowiną. Nowa para prowadzących zadebiutowała w nowej roli w piątek 28 sierpnia. 

ZOBACZ: Macademian Girl ujawnia kulisy zwolnienia z "PnŚ". Telefony i maile dostawała w nocy. "Czułam się terroryzowana"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"

Chociaż w mediach społecznościowych zapowiadano, że aktorka i prezenter będą prowadzić w piątek "Pytanie na śniadanie", to od początku programu gospodarzami wydania byli Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki. Dopiero pod koniec Ida i Łukasz przekazali prowadzenie śniadaniówki nowej parze.

Katarzyna Cichopek chętnie relacjonowała na InstaStory cały przebieg swojego debiutu na antenie TVP 2. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie"

Na facebookowej stronie programu śniadaniowego TVP opublikowano wpis, w którym powitano nową parę prowadzących. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączają do naszej porannej ekipy, to nowa para prowadzących "Pytanie na śniadanie"! Za chwilę poprowadzą dla Was ostatnią część programu. Kasiu, Maćku - witamy w najlepszym programie śniadaniowym Polsce, niech Wam będzie z nami dobrze! Życzymy powodzenia i ściskamy mocno - czytamy na Facebook'u.

Pod postem nie zabrakło komentarzy. Fani programu zauważyli, że Maciej Kurzajewski już wcześniej miał okazje prowadzić "PNŚ", wówczas jego partnerką była ówczesna żona Paulina Smaszcz. Widzowie żałowali odejścia Macademian Girl i Roberta El Gendy. Niektórzy nie ukrywali swojej wściekłości i rozczarowania. Ich zdaniem, Katarzyna Cichopek nie nadaje się do roli prowadzącej. 

Jaka szkoda, że nie ma Tamary i Roberta. Tamara bardzo uzdolniona dziewczyna i megasympatyczna. Do Kasi Cichopek nic nie mam, ale niech zostanie przy serialu. Nie pasuje mi jako prowadząca.
Masakra. Gwiazdka jednej roli. No cóż w tym czasie antenowym trzeba będzie oglądać coś innego. TVP schodzi na psy.
Szkoda, że widzowie nie mogli podjąć decyzji. To telewizja śniadaniowa, rano chcę oglądać ludzi, których lubię, zdecydowanie Roberta i Tamarę. Obecna zmiana, to zła zmiana - pisali internauci.

Wśród komentujących znalazły się jednak pojedyncze osoby, które dają szansę nowej parze i pałają do nich sympatią.

Najlepszy prezenter i wspaniała tancerka i aktorka. Duet idealny.
Będzie się działo, fajna nowa para prowadzących - czytamy w komentarzach.

Oglądaliście debiut nowej pary prowadzących? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.