William i Harry pogodzą się? Pierwsze wspólne oświadczenie od bardzo długiego czasu. Wszystko to zasługa Diany

Na stronie Pałacu Kensington pojawiło się oświadczenie podpisane przez wnuków królowej. William i Harry znaleźli w końcu nić porozumienia?

Od czasu, kiedy Harry i Meghan Markle zdecydowali się opuścić królewski dwór i żyć na własny rachunek w Ameryce, kontakty młodszego syna księcia Karola ze starszym znacząco się pogorszyły. Eksperci twierdzili nawet, że bracia nigdy nie byli względem siebie tacy chłodni. Media co jakiś czas prześcigały się w informacjach na temat ich pojednania, albo pogłębiającego się konfliktu. Chyba w końcu nadszedł czas,  by mówić tylko o tej pierwszej sytuacji, bowiem William i Harry wydali wspólne oświadczenie.

POLECAMYMeghan Markle w ciąży? W sieci pojawiło się nagranie, na którym wygląda, jakby zasłaniała brzuszek

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Książę William i Harry znaleźli w końcu nić porozumienia?

31 sierpnia minie kolejna rocznica tragicznej śmierci księżnej Diany. Pałac Kensington, czyli biuro urzędowe księcia Williama nie bez powodu opublikowało oświadczenie, które następca brytyjskiego tronu podpisał razem z młodszym bratem.

Pomnik, który książę William oraz książę Harry zaakceptowali i wybrali do upamiętnienia ich matki, Diany, księżnej Walii, zostanie postawiony w przyszłym roku w 60. rocznicę jej urodzin. Pomnik powstał, by upamiętnić 20. rocznicę jej śmierci i zaznaczyć wpływ księżnej na ludzi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Statua będzie ustawiona w ogrodach przy Kensington 1 lipca 2021 r. - czytamy.

To piękny gest braci i jak widać w końcu po kilku miesiącach chłodnych kontaktów, znaleźli nić porozumienia. Kto wie, może to początek czegoś pięknego i w łaski rodziny królewskiej znów wkupi się Meghan?

ZOBACZ TEŻMyślisz, że bycie członkiem rodziny królewskiej to czysta przyjemność? Te dziwne zasady szybko Cię zniechęcą. Prasowanie sznurówek to początek