Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman na instagramowym selfie. Tak wygląda 27-letnia Bella

Bella Kidman Cruise stroni od show-biznesu, na Instagramie rzadko pokazuje własne zdjęcia. Zobaczcie, jak wygląda córka największych gwiazd Hollywood.

Nicole Kidman i Tom Cruise pobrali się w 1990 roku. Ona była wschodzącą gwiazdą Hollywood, on miał już na koncie parę kinowych hitów. Para starała się o dziecko, ale aktorka miała problemy z donoszeniem ciąży. W końcu zdecydowali się na adopcję dwójki pociech. Wybrali dwuletnią wówczas Isabellę i młodszego od niej Connora Antony'ego.

Isabella Kidman Cruise - jak wygląda?

Po głośnym rozwodzie Bella została pod opieką ojca. Jedną z przyczyn niezgody między Nicole a Tomem było to, że aktor chciał wychowywać dzieci w tradycji scjentologicznej, na co Kidman nie chciała się zgodzić. Isabella pozostała w sekcie, nie chodziła z tatą na ścianki, a jej zdjęcia zawsze były prawdziwą rzadkością.

Dziewczyna nie poszła w ślady sławnych rodziców. W jej biogramie na Instagramie możemy przeczytać "Human. Artist" ("Człowiek. Artystka"), a na profilu Isabelli widzimy głównie jej prace. Są wśród nich grafiki, ale też fotografie. Na najnowszej możemy zobaczyć, jak dziś wygląda 27-latka.

Cały ten brokat jest złoty... - podpisała selfie kobieta. - A czekajcie, to tylko kolejny instagramowy filtr.
 

Jak widzicie Bella ma ciemne włosy i nie jest fanką zdjęć w stylu instagramowych influencerek. Co jeszcze o niej wiadomo? Niewiele. W 2015 roku media rozpisywały się o jej ślubie z Maxem Parkerem. W lutym 2018 wypuściła własną linię ubrań sygnowaną nazwą BKC (Bella Kidman Cruise). 

Bella Kidman - relacje z matką

Kobieta nie utrzymuje relacji z matką. Można przypuszczać, że jest to spowodowane twardymi zasadami scjentologów, którzy wolą, by członkowie sekty utrzymywali kontakty przede wszystkimi z innymi "wierzącymi". Nicole Kidman nie pojawiła się na ślubie córki, choć ceremonia odbywała się w Londynie, kiedy aktorka przebywała akurat w Wielkiej Brytanii. 

A co ze ślubem syna? Przeczytacie TUTAJ

W 2018 magazyn "People" donosił, że Bella wciąż zajmuje ważne miejsce w sercu Nicole.

Ona kocha wszystkie swoje dzieci - zdradziło wtedy źródło magazynu. - Wie, że każde z nich ma prawo napisać własną historię.
Zobacz wideo Kidman i Cruise zakochali się na planie filmowym. Ale nie tylko oni!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.