Nicole Kidman nie będzie na ślubie syna? Wystarczyło, że Tom Cruise wykonał jeden telefon. "On jej tam zwyczajnie nie chce"

Nicole Kidman i Tom Cruise są rodzicami dwójki dorosłych już dzisiaj, adoptowanych dzieci. Niebawem ich syn Connor stanie przed ołtarzem. Ale wśród gości nie będzie Nicole. Za wszystkim stoi Tom.

Nicole Kidman i Tom Cruise w latach 90. adoptowali dwójkę dzieci - Isabelle i Connora. Connor niebawem weźmie za żonę Włoszkę, nazywaną "księżniczką scjentologów". Na ślub nie zaprosił jednak matki.

Nicole Kidman nie będzie na ślubie syna Connora

Nie jest tajemnicą, że Tom Cruise jest oddanym członkiem kościoła scjentologów. Podobno to właśnie jego zaangażowanie w tę religię było prawdziwą przyczyną, dla której rozwiódł się z Nicole Kidman. Para wychowywała wtedy dwójkę adoptowanych dzieci, które po rozwodzie zamieszkały z Tomem i jeszcze bardziej włączyły się w życie religijne swojego ojca.

Teraz 24-letni Connor zamierza się ożenić z piękną Silvią. Plany są na tyle zaawansowane, że para zaprasza już gości na uroczystość. Jednak Nicole Kidman została persona non grata - nie tylko Connor jej nie zaprosił, ale wręcz otrzymał jasne instrukcje od ojca, żeby tego absolutnie nie robić.

Według strony "RadarOnline", która monitoruje działalność kościoła scjentologów, wystarczył jeden telefon od Toma Cruise'a, żeby Connor "podjął" słuszną decyzję:

To Tom stoi za wszystkim, a czego on zapragnie to Connor wykonuje. Tom wykonał jeden telefon, a Connor posłuchał - mówi źródło, na które powołuje się "Radar Online"

Nicole Kidman postrzegana jest ponoć przez członków kościoła scjentologów jako osoba "nieprzyjazna", o czym również wspomina informator:

Po pierwsze, Tom nawet nie zakładał, że Nicole Kidman może być w ogóle gościem na weselu, bo jest dla kościoła nieprzyjazna. A poza tym - on jej tam zwyczajnie nie chce.

Tom Cruise jest dla scjentologów jak bóstwo

Tom Cruise ma bardzo wysoką pozycję w kościele scjentologów. Przez wielu członków uważany jest niemalże za bóstwo, zaraz po Davidzie Miscavige, przywódcy kościoła, nazywanym "zbawicielem wolnego świata". Nie dziwi więc, że Connor - i Isabelle - jako aktywni wyznawcy scjentologii słuchają swojego ojca we wszystkim.

Po rozwodzie z Nicole Kidman Tom Cruise odciął ją od adoptowanych dzieci. Ona zaś, mówiła w bardzo rzadkich wywiadach na ten temat, że jedyne co może zrobić, to kochać je bezwarunkowo i odpuścić, bo walka spowodowałaby tylko więcej szkód.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (14)
Nicole Kidman nie będzie na ślubie syna? Wystarczyło, że Tom Cruise wykonał jeden telefon. "On jej tam zwyczajnie nie chce"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 19

  Na szczęście ona ma nowa rodzine i własne, normalne dzieci. A Tom nie zna własnej corki.
  Dobrze ze Nicole odpuscila, jakby zaczela walczyc to sekta by ja zniszczyla

 • lekarzzewsi

  Oceniono 14 razy 10

  Dobry aktor. Lubię jego role. Szkoda, że idiota.

 • elenem

  Oceniono 7 razy 3

  Ten facet był od zawsze chory psychicznie. Sekta jeszcze to pogłębiła.
  Dzieci mi nie szkoda, ich wybór. A Nicole nie jest ich prawdziwą matką, powinna zapomnieć o nich wszystkich i zyć z dala od wariatów.

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Pisanie, za które płacą centa od słowa, jest śmieszne. Jeśli człowiek naprawdę chce zarobić milion dolarów, najlepszym sposobem jest założenie własnej religii.

  Róbcie pieniądze. Wykorzystujcie innych ludzi i nie przebierajcie w środkach.

  L. Ron Hubbard, założyciel Kościoła Scjentologicznego

 • Gość: Dayena

  Oceniono 1 raz 1

  Ale paskudna pełna nienawiści sekta

 • Gość: Lol

  Oceniono 7 razy 1

  Wątpię, że nie wykonał jaki kolwiek telefon. Po prostu między Nicole a tymi dziećmi nie ma żadnego kontaktu.

 • Gość: Solo

  0

  Nie lubię Toma Cruise'a

 • sebione11

  0

  Jakimz trzeby byc bezmozgiem zeby wstapic do tej sekty. Nicole to kobieta z rozumem na swoim miejscu i dlatego sekta z nia walczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX