"Rolnik szuka żony". Znamy uczestników nowego sezonu. Jeden z nich wystąpił wcześniej w show Polsatu

"Rolnik szuka żony". Znamy już uczestników nowego sezonu show. Jeden z mężczyzn wystąpił wcześniej w popularnym formacie Polsatu "Wyspa przetrwania".

"Rolnik szuka żony startuje 13. września, z nową, 7. już edycją. Serwis Plejada jako pierwszy ujawnił listę uczestników show. To wyjątkowo barwne postaci. Naszą uwagę zwrócił zwłaszcza jeden z nich - Paweł Bodzianny, który ma już doświadczenie przed kamerą. Mężczyzna pojawił się z w polsatowskim programie "Wyspa przetrwania". 

"Rolnik szuka żony".  Jeden z rolników był w "Wyspie przetrwania"

Paweł Bodzianny kilka lat temu wystąpił w programie "Wyspa przetrwania". Mężczyzna pokazał tam swoją tężyznę, mięśnie oraz, że potrafi radzić sobie w każdych warunkach. Okazuje się, że 38-latek jakiś czas temu przystopował nieco z podróżami (wcześniej odwiedził wszystkie kontynenty) i zdecydował się zostać rolnikiem. Paweł założył też hodowlę krów szkockich. W wolnym czasie biega i ćwiczy crossfit. W programie "Rolnik szuka żony" szuka partnerki, która będzie podzielała jego pasje i zostanie matką trojga jego dzieci. 

 
 

"Rolnik szuka żony". Nowi uczestnicy 

W 7. osłonie programu "Rolnik szuka żony" zobaczymy jeszcze trzech innych mężczyzn i jedną kobietę. Kim są? Ich sylwetki pojawiły się już na oficjalnych kanałach społecznościowych programu. 

Magda, 26 lat

To nie pierwszy raz kiedy w formacie "Rolnik szuka żony" pojawi się kobieta. Magdalena, która oczaruje nas w 7. edycji programu, to blond piękność. Rolniczka pochodzi z Wielkopolski, gdzie wraz z rodziną prowadzi gospodarstwo (uprawia zboża, kukurydzę i ziemniaki). Magdalena zajmuje się też stylizacją rzęs i paznokci. Ma za sobą nieudane małżeństwo. 

 

Dawid, 29 lat

Dawid pracuje w województwie wielkopolskim, gdzie wraz z rodzicami prowadzi gospodarstwo. Jest naczelnikiem lokalnej OSP. Mężczyzna przyznał, że doznał już zwodu miłosnego, po którym długo nie mógł otworzyć się na nową miłość. Teraz jest już gotowy, by kogoś poznać. Dla 29-latka nie jest ważna aparycja jego wybranki, ważniejsze jest, by miała poczucie humoru i kochała taniec. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, zależy mu, żeby wziąć ślub kościelny.

 

Maciej, 31 lat

Maciej kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Prowadzi z tatą wielowiekowe gospodarstwo, które liczy sobie 60 hektarów. 31-latek uwielbia gotować i potrafi zajmować się dziećmi, w przyszłości chce zostać tatą. Marzy mu się kobieta, która zamieszka z nim na wsi i zaakceptuje fakt, iż Maciej będzie rolnikiem do końca życia. Szuka inteligentnej partnerki, która nie będzie od niego młodsza więcej niż 6 lat. Jest dla niej w stanie wiele poświęć. 

 

Józef, 66 lat

Józef jest najstarszym uczestnikiem tej edycji programu "Rolnik szuka żony". 66-latek ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, hoduje też pszczoły. Rolnictwem zajął się późno, bo dopiero na emeryturze. Józef jest wdowcem - 16 lat temu zmarła jego żona, u której wykryto guza. Od czasu tej tragedii spotykał się z kilkoma kobietami, ale z żadną nie udało mu się stworzyć prawdziwego związku. Rolnik przyznaje za to, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym. Szuka prawdziwej miłości. Chce by jego partnerka była zadbana i młodsza od niego. Nie ukrywa, że aparycja kobiety jest dla niego kwestią istotną. 

 

Musimy przyznać, że z takimi bohaterami program zapowiada się ciekawe. Będziecie oglądać 7. edycję "Rolnik szuka żony"?

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo